Як вибрати запальничку. запальничка на батарейці.

Асортимент запальничок просто величезний, але в основному це стосується зовнішнього вигляду - матеріалів корпусу, форми запальнички. За принципом ж роботи вони діляться на два види - бензинові і газові. Вибираючи запальничку, порадьтеся з продавцем-консультантом - він запропонує вам моделі, на які ви могли не звернути уваги. А купуючи запальничку в подарунок, не забудьте про стильній упаковці.
Інструкція
1
Щоб вибрати той механізм запальнички, який з успіхом замінить вам сірники, треба знати всі плюси і мінуси різних представників сучасного кресала. У бензинової запальничці коліщатко з зубчиками треться об кремінь, і висікає іскру, з якої, як водиться, і розгорається полум'я. Цьому сприяє наповнювач, просочений, очищеним бензином для запальничок. Якщо бензинова запальничка зроблена якісно, і ви правильно її використовуєте, то прослужить вона довго і не підведе свого господаря!
2
Мінус в тому, що бензинові запальнички дійсно хорошої якості досить дорого коштують. Ще один недолік - запах бензину, який подобається далеко не всім, але незмінно супроводжує кожне прикурювання. Звичайно, це абсолютно зайвий фактор, якщо ви курите трубку або сигару - запах тютюну в них переб'ється запахом бензину! Така запальничка досить часто потребує подзаправкі, а вирушаючи в дорогу, флакончик з бензином запросто можна забути вдома.
3
Існує кілька видів газових запальничок - кремнієві, пьезо-запальнички і запальнички з електронною схемою підпалу. Конструкція кремнієвих запальничок схожа з системою бензинових, тільки заправляються вони газом, а не бензином. Вони досить надійні, але мінус в тому, що часто доводиться міняти кремні.Пьезо-запальнички дуже довговічні, що, відповідно, веде до збільшення ціни. Запалюються вони легким натисканням на кнопку, що одночасно є і плюсом і мінусом цієї запальнички - випадковий дотик до кнопки в кишені не принесе нічого доброго. Мінус й у тому, що пьезо-запальнички швидко засмічуються.
4
Запальнички на батарейках, тобто з електронною системою запалювання, схожі на пьезо-запальнички - підпалюються кнопкою. Їх різновид - турбо-запальнички. У них встановлена маленька турбіна, яка випускає газ під високим тиском. У деяких таких запальничках є ще й пружина з тугоплавкого металу над турбіною, яка не дає полум'я гаснути на вітрі, що незамінне в погану погоду.
5
Самими якісними вважаються запальнички з покриттям з родію або паладію - вони найбільш стійкі до механічних пошкоджень. Вибираючи запальничку в подарунок, враховуйте смаки того, кому ви її даруєте. Чи не порадує солідної людини запальничка з прикольним малюнком, а старого рокера - витончена рожева запальничка-брелок зі стразами. Замовте гравіювання на корпус запальнички - це може бути вензель або малюнок, логотип компанії або ваш девіз, все, що ви захочете бачити кожен раз, припалюючи цигарку!