Як обрізати пружини ВАЗ 2109. Як обрізають задні пружини Пріорі відео.

Заміна штатних пружин на саморобні або нестандартні дозволяє збільшити або зменшити дорожній просвіт, а також допомагає знайти оптимальне поєднання між керованістю і комфортом.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що перед тим як проводити обрізання пружин, необхідно правильно вирахувати величину, на яку можна вкоротити деталь. Адже жорсткість пружини безпосередньо залежить від кількості активних витків. За спеціальними формулами можна обчислити необхідну відстань, яке забезпечить вам оптимальну посадку і комфорт.
2
Після цього встановіть опори під передні колеса автомобіля і включіть першу передачу при вимкненому двигуні, щоб запобігти рух машини. Після цього за допомогою домкрата підніміть задню частину і встановіть під неї опори. Потім заберіться всередину салону і від'єднайте спинку заднього сидіння спочатку з одного боку, а потім і з іншого.
3
Підніміть край оббивки і знайдіть гайку, яка кріпить амортизатор з верхньої сторони. Відкрутіть її. Потім аналогічну операцію виконайте з нижнім кріпленням, яке знаходиться під автомобілем. Вийміть болт і відкладіть його вбік. Після цього обережно витягніть один кінець амортизатора з кронштейна і зніміть його разом з пружиною.
4
Уважно огляньте пружину на наявність тріщин і деформацій витків. Пам'ятайте, якщо на пружині є дефекти, то працювати з нею небажано. Придбайте нову деталь і проводите задуману процедур з нею. За допомогою болгарки зробіть вкорочення пружини на необхідну вам величину.
5
Після цього встановіть на пружину ізолюючу прокладку, яку закріпіть скотчем або ізолентою, щоб не допустити того, щоб вона зіскочила при подальшій установці. Приєднаєте пружину до амортизатора, стежачи за тим, щоб її кінець надійно упирався в виступ, який знаходиться в нижній чашці. Після проведення всіх робіт спробуйте нововведення при русі по дорозі. При наявності сторонніх стукотів, шумів чи дискомфорту, обов'язково з'ясуйте причину і усуньте її.