Як отримати новий Юїн.

В даний час дуже поширене спілкування в асьці. Підтримувати зв'язок з друзями по листуванню в ICQ можна як через персональний комп'ютер, так і за допомогою мобільного телефону. Щоб почати спілкування в icq, необхідно завести uin, який відповідає комбінації цифр.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Зареєструйте ваш новий поштовий ящик. Для нового юїна необхідно вказати нову пошту, так як ваш старий номер закріплений за іншою поштою. На один і той же адресу два аккаунта ICQ зареєструвати не можна.
2
Скопіюйте в інтернет-браузер посилання https://www.icq.com і перейдіть по ній. У вікні, в правому верхньому куті натисніть кнопку «реєстрація в icq». Напишіть ваше прізвище та ім'я у відповідних полях. Вкажіть адресу електронної пошти.
3
Придумайте пароль до аське, який буде легким для сприйняття і незабутнім. Бажано чергувати латинські букви і цифри в паролі, щоб недоброзичливцям не вдалося зламати вашу аську. Вкажіть вашу дату народження, вибравши число, місяць і рік із запропонованого списку. Введіть символи з картинки, які захищають icq від автоматичних реєстрацій.
4
Прочитайте угоду користувача ICQ і політику конфіденційності ICQ, і тільки після цього натисніть кнопку «реєстрація».
5
Зайдіть на вашу поштову скриньку. Натисніть на вхідні листи. В папку має прийти лист від ICQ Support з темою: «Підтвердження реєстрації в ICQ». Перегляньте даний лист, у ньому вказується посилання, перейшовши по якій, ви завершите реєстрацію в icq. Скопіюйте посилання в інтернет браузер і перейдіть по ній.
6
Скачайте на персональний комп'ютер програму, що підтримує icq. Це може бути ICQ або QIP будь-якої версії. Встановіть програму на комп'ютер. Вкажіть адресу електронної пошти або UIN, який ви отримали при реєстрації. Введіть пароль і насолоджуйтеся спілкуванням з вашими друзями та знайомими.