Як накрутити кілометраж.

Причини для накрутки кілометражу можуть бути самі різні: хтось хоче вигідно продати авто, хтось працює на фірмі і зливає бензин, а хтось хоче просто поставити б/у частини і привести в порядок одометр - прилад , який і вважає кілометри. Як же накрутити кілометраж?
Інструкція
1
Придбайте генератор датчика спідометра для накрутки кілометражу без допомоги фахівця. Це невеликого розміру пристрій, який емулює рух авто. Воно буває двох видів: перший перетворює механічну роботу (руху) в електричні імпульси, які подаються на блок управління. Такий вид використовується для автомобілів виробництва СНД, а також іномарок, що випускалися до 2007 року. Робота іншого виду приладу грунтується на підключенні пристрою в салоні машини до шини CAN. Ця шина встановлюється на заводах-виробниках для зручності діагностики електроніки автомобіля.
2
Накрутите кілометраж другим способом. Розберіть панель приладів. Зніміть кришку з зображенням спідометра, одометра і т.д. і зверніть увагу на чорний крупний прямокутник - процесор. Зробіть випайки процесора спеціальним феном. Вставте процесор в обладнання - т.зв. програматор, який зробить накрутку кілометражу. Після програмування запаяти деталь назад на місце і зберіть панель приладів. Правильно надіньте стрілки.
3
Накрутите кілометраж вручну. Спочатку знайдіть датчик швидкості з трьома проводами, які зазвичай розміщується на КПП. Підніміть одне провідне колесо, обертайте його при включеному запалюванні і осциллографом або мультиметром визначте сигнальний провід. Використовуючи даний спосіб, накрутити великий пробіг буде вельми проблематично.
4
Зберіть один з генераторів імпульсу. Спочатку амплітуду сигналу підведіть до певного осциллографом проводу. Потім частоту виберіть в залежності від потрібного кілометражу, із зразковим розрахунком - 6 імпульсів на один метр дороги. Подайте сигнал свого генератора замість датчика швидкості. Зверніть увагу - ABS може сприйняти обидва датчики одночасно помилкою, яку в домашніх умовах буде виправити неможливо.