Як грати з цуценям.

Гра - важлива частина процесу соціалізації цуценя. Те, як ви будете поводитися з ним під час ігор, стане вирішальним фактором у формуванні характеру вашого вихованця. Дотримуючись наведених нижче рекомендацій, ігри з вашим улюбленцем будуть проходити не тільки весело, але й продуктивно.
Інструкція
1
Гра з ігрушкойНаучіте вашого цуценя відпускати іграшку після певної команди. Він повинен відпустити її і взяти знову тільки після іншої вашої команди. Потім ви можете дати якийсь час йому пограти. Але якщо ви дозволите цуценяті грати стільки часу, скільки він того захоче, ви втратите над ним контроль. Не намагайтеся витягнути іграшку з пащі щеняти, так як таким чином ви привчаєте його боротися з вами.
2
Гра в пряткіДайте вашому цуценяті команду «сидіти-стояти» (може знадобитися два гравці, за винятком цуценя). Покажіть цуценяті частування і сховайтеся, а потім покличте його. Щеня повинен знайти вас. Ця гра вчить вашого вихованця відгукуватися на своє ім'я і знаходити вас, навіть тоді, коли ви знаходитесь поза зоною видимості, розвивається почуття нюху.
3
«Принеси!» Почніть гру з навчання цуценя голосовим командам, таким як «сидіти» і «чекати». Покажіть цуценяті м'ячик або іграшку і залучіть його в гру. Киньте іграшку на коротку дистанцію і покажіть своїм прикладом, що її потрібно принести назад. В ході гри використовуйте такі команди, як «дістань» або «принеси».
4
Ігри на розвиток памятіЕті гри тренують пам'ять цуценя. Навчіть його іменах членів вашої родини, назвами його іграшок і т.д. Сховайте ваші ключі від машини і дайте цуценяті команду «знайти», або напишіть записку на клаптику паперу і навчіть цуценя відносити її поряд знаходиться людині. Фантазуйте!
5
ПодражаніеЕта гра допомагає вам зблизитися з цуценям і просто весело провести час. Зобразіть бажану поведінку цуценя (наприклад, протягуйте йому руку, щоб він у відповідь дав вам свою лапу) і винагородите його ласощами після низки успішних спроб, перед тим як ви введете нову команду - «дай лапу», інакше фраза не матиме сенсу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T1BVhzsrTS0
Корисна порада
1. Не захоплюйтеся занадто наслідуванням вашому цуценяті під час ігор. Це може бути помилково сприйнято ним як виклик або дразненіе.2. Не використовуйте ваше тіло або одяг як частина ігри.3. Припиняйте грати з щеням, якщо він починає кусатися. Улюблене заняття цуценят - гра, тому, якщо ви перестанете грати з ним, коли він почне кусатися або гарчати, з часом він навчитися припиняти вести себе неналежним чином.