Як клеїти на нігті стрази. Як краще наклеїти на нігті стрази фото.

Справжні модниці завжди користуються будь-якою можливістю, щоб прикрасити себе до кінчиків нігтів. Зі створенням нейл-арту у них з'явилася для цього додаткова можливість. Варіантів декорування нігтів придумана маса. Одним з популярних прикрас для нігтьової пластини є стрази . Купити їх можна в будь-якому косметичному магазині. Проблема в тому, що не всі знають, як правильно клеїти на нігті стрази, а тому залишають без уваги цей спосіб оформлення дизайну нігтів.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - зубочистка або гумова паличка;
  • - лак для нігтів;
  • - пінцет;
  • - безбарвний лак або спеціальний клей.
Інструкція
1
Щоб зробити дизайн нігтів зі стразами, продумайте композицію і покрийте нігтьову пластинку двома шарами лаку будь-якого обраного вами відтінку. Дочекайтеся, поки лак повністю висохне. Якщо ви хочете зробити складний дизайн, можете зробити додаткові малюнки. Вони також повинні повністю висохнути.
2
Візьміть безбарвний лак, на який будуть приклеюватися стрази, або спеціальний клей. Щоб акуратно і правильно клеїти на нігті стрази, подбайте про наявність тонкої пензлика. Можна взяти звичайну синтетичну кисть для малювання фарбами або спеціальну, призначену для нейл-арту. Набираючи на кисть безбарвний лак або клей, залишайте на нігтьової пластини невеликі крапельки. Крапельки повинні йти по лініях майбутнього малюнка. Намагайтеся зробити так, щоб краплі не розтікалися. На кожну з залишених крапель потрібно буде приклеїти один страз.
3
Зробивши «ескіз малюнка з крапель лаку або клею, візьміть зубочистку, гумову паличку або пінцет з дуже тонкими кінчиками. Якщо ви берете зубочистку, змочіть один її кінець у воді. Щоб захопити страз, потрібно притиснути до нього зубочистку (паличку). Зубочисткою або пінцетом покладіть страз на крапельку безбарвного лаку (клею). Страз необхідно злегка притиснути, щоб він «влігся, а крапелька лаку (клею) під ним розтеклася. Натиск повинен бути не дуже сильним, щоб не пошкодити ні нігтьову пластину, ні манікюр.
4
Вишукано виглядає дизайн нігтів зі стразами різного розміру і контрастного кольору. Можна зробити манікюр зі стразами різного кольору, але однаковими за розміром. Якщо хочете мати універсальні стрази, підходящі для будь-якої основи, вибирайте срібні, золоті або прозорі, схожі на кристали. Найпростіше наклеїти стрази по краю нігтя, зробивши модну інтерпретацію «френча.
Зверніть увагу
Стрази можуть пошкодити нігті, тому будьте акуратні.
Корисна порада
Найзручніше робити манікюр зі стразами на накладних нігтях.