Як замінити фон на фотографії. Як замінити фон фотографії в фотошоп.

Заміна фону - одна з найпоширеніших операцій, виконувана за допомогою графічного редактора. По суті, ця операція зводиться до виділення частини зображення. Програма Photoshop надає можливість виконати цю дію будь-яким зручним для вас способом.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop
Інструкція
1
Завантажте файли з фотографією і з новим фоном в Photoshop командою Open («Відкрити») з меню File («Файл»). У вікні провідника виділіть обидва файли при затиснутою клавіші Ctrl і клацніть по кнопці «Відкрити».
2
Вставте фотографію, фон якої ви хочете замінити, верхнім шаром у файл з новим фоном. Для цього виділіть всі зображення на фотографії клавішами Ctrl + A. Скопіюйте виділену картинку в буфер обміну поєднанням клавіш Ctrl + C, клікніть мишкою по вікну з зображенням фону і вставте поверх нього скопійоване картинку за допомогою гарячих клавіш Ctrl + V.
3
Створіть маску на шарі з зображенням. Щоб це зробити, виділіть частину зображення, яку простіше виділити. Якщо у вас однотонний фон або, навпаки, однотонний об'єкт на багатобарвному тлі, скористайтеся для виділення інструментом Magic Wand Tool («Чарівна паличка»). Клікніть цим інструментом по його виділяє об'єкту або фону.Еслі об'єкт, який ви збираєтеся перенести на інший фон, має не дуже складні контури, скористайтеся інструментом Polygonal Lasso Tool («Багатокутне ласо»). Інвертуйте виділення за допомогою команди Inverse («Інвертувати») меню Select («Виділення»), якщо ви виділили фон.Создайте маску шару кнопкою Add a layer mask («Додати маску шару»). Цю корисну кнопку можна виявити в нижній частині палітри шарів. В результаті останньої дії вихідний фон зображення повинен стати прозорим. Якщо, навпаки, зник об'єкт переднього плану, а не фон, скасуйте останню операцію поєднанням клавіш Ctrl + Z, інвертуйте виділення і знову додайте маску шару.
4
Відкоректуйте маску шару, якщо це необхідно. Виберіть інструмент Brush Tool («Кисть») і клацніть по прямокутнику маски в палітрі шарів. Якщо разом з фоном зникла частина об'єкта переднього плану, зафарбуйте білим кольором на масці ті фрагменти зображення, які знову повинні стати непрозрачнимі.Еслі, навпроти, поверх нового фону у вас, як і раніше, видно шматки старого, зафарбуйте чорним кольором маску в тих місцях , де залишилися фрагменти старого фону. Вони стануть прозорими.
5
При необхідності слід регулювати колірну гамму і яскравість зображення до кольору нового фону. Для того щоб відкрити вікно налаштувань, скористайтеся командою Curves ("Криві») з групи Adjustment («Налаштування») меню Image («Зображення»).
6
Збережіть файл командою Save As («Зберегти як») з меню File («Файл»).
Часто буває так, що фотографія вам подобається усім, крім фону, на місце якого так і проситься щось більш мальовниче і оригінальне. Уміння поєднувати фотографії та замінювати на них фон дуже знадобиться вам в досвіді оформлення та обробки фотографій. За допомогою фону можна до невпізнання змінити будь-яку фотографію, навіть саму звичайну. Серед безлічі технік зміни фону зустрічаються і більш складні, і більш прості.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії, з яких ви будете створювати одну загальну. Ці фотографії повинні бути приблизно одного розміру і дозволу, а також однакового качества.Скопіруйте фонову фотографію і вставте її на відкриту фотографію з об'єктами, які повинні будуть згодом виявитися на новому фоне.Пока ви бачите, що новий фон повністю закриває фотографію, і жоден об'єкт на ній не видно.
2
Проявити необхідні об'єкти крізь фон дуже легко.К фоновому шару, який розташовується у верхньому рядку списку шарів, додайте маску (Add Layer Mask). Виберіть пункт «Hide All» - білий квадрат заповниться чорним кольором, який робить зображення маски невидимим. Як бачите, фон зник, і ви знову дивіться на фотографію з об'єктами.
3
Візьміть кисть середнього діаметра і виберіть в палітрі білий колір. Збільште фотографію так, щоб вам було зручно з нею працювати, і щоб ви не пропустили жодного елемента. Почніть акуратно зафарбовувати білим ті області, які ви хочете бачити новим фоном. Ви побачите, як починає проявлятися фонове зображення. Обробляйте пензлем тільки ті області, які повинні бути заповнені новим фоном. Людей і предмети на фотографії, які повинні будуть опинитися на новому фоні, чіпати не потрібно. Коли ви дійдете до дрібних і складних елементів, які потрібно буде акуратно відокремити від фону, збільште масштаб ще більше, візьміть тонку кисть і розфарбуйте важкодоступні місця. Тепер ваш об'єкт знаходиться на потрібному вам фоні.