Як прикріпити плінтус до стіни.

Кріплення плінтуса - завершальний етап в ремонті стін. Планується перетворює зовнішній вигляд підлоги, приховує нерівності між підлогою і стіною. Дерев'яні плінтуси обробляють морилкою або фарбують олійною фарбою. Пластикові - непогана заміна дерев'яним. Їх легко підібрати під колір підлоги.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - перфоратор;
  • - шило;
  • - саморізи;
  • - шуруповерт або викрутка;
  • - спеціальний різак.
Інструкція
1
Перед кріпленням плінтуса необхідно очистити низ стіни. Видаліть нарости старого цементу і видаліть цвяхи від попереднього плінтуса.
2
Зробіть розмітку від кута найдовшої стіни. Для цього надіньте куточок на плінтус з одного боку. Прикладіть його до наміченого місця куточком в кут вашої кімнати.
3
Відступите від кута 6 см і зробіть на підлозі або стіні позначку для першого отвору. Притисніть плінтус до цієї позначки і через 40 см позначте місце другого отвори. Таким способом визначте наступні місця для свердління. Після закінчення розмітки приберіть плінтус зі свого місця.
4
Приступайте до свердління стіни. Для цього покладіть перфоратор на підлогу і робіть отвори в місцях розміток на стіні. При свердлінні періодично видаляйте утворилася пил пилососом. В отримані отвори забийте дюбеля.
5
Почніть кріпити плінтус. Для цього прикладіть його до стіни вище розмітки, щоб було видно забитий дюбель. Шилом або саморізом проткніть плінтус. В отриманий отвір вставте саморіз і за допомогою шуруповерта або викрутки закрутіть його в дюбель. Закручуйте до утоплення головки саморіза в плінтус.
6
Часто в місцях кріплення виходить маленька вм'ятина. Для виправлення цього недоліку викрутити саморіз на один оборот.
7
Дану операцію повторіть для інших отворів. Щоб плінтус щільно прилягав до стіни, вільною рукою як би оттягивайте його від попереднього отвори. Тоді зазор між стіною і плінтусом буде маленьким.
8
На інший кінець плінтуса надіньте з'єднувач і закрутіть останній саморіз. В соединитель вставте наступний плінтус і закріпіть аналогічним способом.
9
Досягнувши наступного кута стіни, заміряйте залишився ділянку простору. Відпиляєте необхідну довжину плінтуса. При цьому враховуйте ширину з'єднувача і наступного кута, щоб кінці плінтуса могли увійти в них на 5 мм. Прикріпіть плінтуса на решту стіни. Головки саморізів скрійте спеціальними ковпачками.
Корисна порада
Щоб уникнути деформації плінтуса, при обрізанні користуйтеся спеціальним різаком.