Як створити електронний ящик на мейл.

Mail.ru - давно існуючу поштову інтернет-сервіс, дуже популярний серед росіян завдяки зручному дизайну і високій якості захисту від спаму. Користувачі, які зареєстрували тут поштову скриньку, також отримують доступ до соціальної мережі «Мій світ», оригінальним іграм, тематичним журналам «Діти», «Леді» і «Авто» і багатьом іншим корисним і захоплюючим ресурсам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Перш за все слід зайти на портал Mail.ru і натиснути кнопку «Реєстрація у пошті» в лівому верхньому кутку сторінки.
2
Далі буде потрібно вказати ваші справжні ім'я та прізвище, день і рік народження, стать і місто, де ви проживаєте. Потім треба буде придумати ім'я поштової скриньки і написати його латинськими літерами. Система перевірить його унікальність і в разі існування такого ж назви запропонує схожі варіанти.
3
Вам знадобиться два рази ввести пароль до поштової скриньки. На випадок, якщо ви забудете цей код, ви можете вказати свій номер мобільного телефону, на який буде відправлено повідомлення-нагадування, або написати секретне питання і відповідь на нього (все це треба буде вказати, якщо ви не згадаєте пароль). Також слід написати адресу додаткової поштової скриньки.
4
Натиснувши після вищеописаних дій кнопку «Зареєструватися», користувач тим самим приймає умови угоди користувача. З повним текстом документу можна ознайомитися в процесі реєстрації поштової скриньки на Mail.ru. Так, згідно з цим документом, користувач зобов'язаний «негайно повідомляти Mail.ru про будь недозволеному користувачем використанні свого пароля або облікового запису або про будь-якому іншому порушенні безпеки; здійснювати вихід з свого облікового запису (завершувати кожну сесію по кнопці «Вихід») після закінчення роботи зі своєю Поштою та персональної частиною Сервісів Mail.ru. Mail.ru не відповідає за можливу втрату або псування даних, яка може відбутися через недотримання рекомендацій, викладених у розділі 4 цієї Угоди користувача ». Там же є підтвердження конфіденційності листування і «Правила поведінки зареєстрованого користувача».
Зверніть увагу
Зареєструвавшись, ви можете налаштувати необхідний вам об'єм поштової скриньки, ефектне оформлення послань, перекладач листів і систему моментальних повідомлень про нові листи по Mail-агенту і мобільному телефону.
Mail.ru - популярна соціальна мережа, яка об'єднує не тільки функції новинного порталу, але й поштового сервісу. Поштовий сервіс Mail.ru з'явився в 1998 році - раніше на 3 роки, ніж конкурент - Yandex.ru. Як же створити поштову скриньку на одному з найпопулярніших поштових сервісів рунету?

Інструкція щодо створення поштового ящика mail.ru

Для початку процесу створення пошти в системі mail.ru необхідно перейти на головну сторінку самого сайту (mail.ru), ввівши відповідний адресу в будь-якій пошуковій системі або в адресному рядку браузера. Після переходу на головну сторінку Mail.ru потрібно клікнути по напису «Реєстрація у пошті», яка знаходиться в лівій частині екрана під областю введення логіна і пароля. Після цього відвідувач потрапить на сторінку введення особистої інформації, яка буде використана для створення анкети та поштової адреси. Інформація, що вводиться у всіх полях, може бути передана третьому особам тільки за згодою користувача.
Варто відзначити, що автори пошти mail.ru дозволили своїм відвідувачам вибирати між двома способами захисту свого аккаунта: телефоном і контрольним питанням. Однак ступінь безпеки помітно вище при використанні телефону.
Після введення всієї необхідної інформації і натиснення на кнопку реєстрації увазі користувача буде представлено вікно з так званої «каптч» - набором символів, які потрібно транслювати в порожнє поле, підтвердивши тим самим, що користувач не є ботом (роботом-вірусом, який виконує автоматичні реєстрації) .Якщо процес введення каптчі завершується успішно, то користувач моментально опиняється в інтерфейсі своєї поштової скриньки.

Переваги використання поштової скриньки mail.ru

Одним з головних переваг використання сервісів Mail.ru є їх захищеність і безпеку - цей портал був визнаний найбільш захищеним порталом (1-е місце) рунета в 2013 році .
Мінімальна довжина пароля тут, як і у більшості поштових сервісів - 6 цифр, а кожна сторінка використовує захищене 128-розрядного шифрування типу TLS 1.0. Аутентифікація повідомлень відбувається через протокол RC4_128 з SHA1.
Якщо розглядати поштовий сервіс mail.ru в порівнянні з іншими поштовими сервісами рунета , то можна сказати, що він не відрізняється нічим принциповим: в ньому також функціонує система збору листів з інших поштових скриньок, система оповіщень на кшталт тієї, яка використовується в Gmail, а також система фільтрів і пересилань. Варто зауважити, що після реєстрації пошти Mail.ru не буде необхідності створювати окремі анкети в інших сервісах порталу - вся інформація буде копіюватися туди автоматично, а для активації акаунтів буде потрібно лише підтвердження.