Як зберігати авто.

Багато автолюбителів на зимові місяці ставлять свої автомобілі на зберігання. Таким чином вони вирішують кілька завдань - бережуть машину від згубного впливу хімічних реагентів і продовжують термін служби кузовних деталей.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, де ж буде замовити автомобіль. А варіантів не багато: гараж, критий паркінг або відкрита автостоянка. Автостоянка під відкритим небом самий бюджетний варіант. Ви можете домовитися, щоб ваш автомобіль поставили в самий кут парковки і знизили при цьому ціну. Автомобіль накрийте спеціальним чохлом, який захистить машину від криги і від подряпин.
2
Парковка підземна або просто крита, але не опалювальна захистить машину від впливу снігу і дощу. На такій стоянці автомобіль можна додатково не накривати, щоб під чохлом не утворювався конденсат від зміни температур.
3
Ідеальним варіантом зберігання є гараж. Навіть якщо він не опалювальний, в ньому можна встановити обігрівач з програмуванням включення/вимикання. Але така міра необхідна тільки у випадку дуже сильних морозів. Слідкуйте, щоб дах гаража не протікала, для збереження тепла стіни можна утеплити спеціальними пожаропрочность і вологостійкими матеріалами.
4
Перед тим як поставити автомобіль на будь-яку з зимових стоянок, покрийте кузов спеціальним воском для збереження лакофарбового покриття та захисту від іржі. Текстура зимового воску більш жирна і наноситься в декілька шарів, при цьому видаляється з поверхні не вся. Якщо на машині вже є дефекти фарби, то краще їх зафарбувати, щоб не відбулося подальшого руйнування. А іржу розчиніть спеціальним засобом.
5
Приберіть всі речі з багажника і салону автомобіля. Вимкніть і вийміть магнітолу (крім штатної), підсилювач і сабвуфер, якщо вони встановлені. Якщо в машині шкіряний салон, чохли з сидінь краще зняти, щоб шкіра не деформувалася від низьких температур.
6
Якщо ви не плануєте приходити кожні 3-5 днів і заводити машину, відключіть акумулятор. Якщо у вас встановлена сигналізація, вона бере з нього харчування і, тим самим, поступово садить його. На парковці сигналізація не потрібна. Можна тільки залишити механічний захист - замок КПП, керма і капота.