Як вибрати мотокосу.

Мотокоса являє собою спеціальний садовий інструмент, який володіє достатньою потужністю, а також високою продуктивністю. Вона призначена для скошування трави на садових ділянках. При цьому мотокоса відрізняється своєю універсальністю, її можна використовувати в якості ріжучого обладнання за сет нейлонової волосіні для дрібної рослинності і газонної трави і за рахунок металевого ножа для густий зарості.
Інструкція
1
Мотокоса є одним з «ручних» інструментів, який неможливо вибрати, спираючись лише на його характеристики і ціну. Дане обладнання дуже важливо потримати в руках, щоб відчути його, і тільки після цього вже купувати.
2
Під різні завдання потрібні певні, конкретні рішення. Конструкція мотокоси є досить простий. Приводом служить двоконтактний двигун (і в рідкісних випадках чотирьохконтактний), від якого за допомогою гнучкого або жорсткого вала передаються через редуктор вироблені обороти на сам ріжучий інструмент (диск, тріммерной корд).
3
Конструктивно мотокоси можна поділити на мотокоси з прямим валом і з гнучким валом. А також по класах: побутові та профессіональние.На побутових мотокосах встановлюються ріжучі насадки у формі триммерного корду (діаметром до 2,4 мм) або ріжучого диска. При виборі конструкції, а також варіанті ріжучого інструменту бензотріммер, потрібно відштовхуватися від вами поставлених завдань.
4
Для обкошування країв газону і невеликих галявин досить буде придбати мотокосу, що має гнучкий вал. Така конструкція володіє невеликою вагою (4 - 5 кг), дуже компактна і передбачає роботу лише тріммерной кордом.
5
Конструкція мотокоси з прямим валом є найбільш надійною і жорсткою. Адже в нижній частині такої мотокоси для збільшення жорсткості встановлюється спеціальний редуктор, наявність якого дозволяє застосування ріжучого диска. Деякі моделі бензотрімерров роблять розбірними, тим самим, спрощується транспортування інструменту (в розібраному вигляді таку мотокосу можна вільно помістити в багажник автомобіля), а також можливе використання додаткових насадок (висоторіз і мінікультіватор).
6
Асортимент побутових мотокос зараз дуже великий. Важливо мати в подальшому можливість придбання на них запчастин, тому краще всього набувати мотокоси в спеціалізованих магазинах, де виробляється гарантійне та сервісне обслуговування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TVZ6ePmrPtA