Як закріпити ковпаки. Як устоновіть клпакі на диски коліс відео.

Купуючи автомобіль, кожен господар дбає про нього і вважає свою «ластівку» найкращою. Саме для власного авто купується хороше акустичне обладнання і робиться модний тюнінг, в який включені і такі дії, як установка литих дисків або прикраса коліс фірмовими ковпаками.
Інструкція
1
Найчастіше встановивши ковпаки на своєму авто, господар стикається з проблемою їх втрати прямо при русі транспортного засобу. Напевно багато хто помічав на узбіччях доріг відвалилися деталі (ковпаки). Що ж робити в таких ситуаціях, як закріпити ковпаки так, щоб вони не загубилися по дорозі навіть при максимальній швидкості на трасі або при подоланні перешкод в сільській місцевості.
2
Перш за все, хочемо відзначити, що ковпаки на колеса володіють двома важливими функціями - захисної та декоративної. Так, ковпаки надійно захищають диски коліс особливо в зимовий період від ударів каменів, бруду, льоду, снігу, води і т.д. і крім цього прикрашають автомобіль своїм ексклюзивним видом. Саме тому важливо, що б дані пристрої завжди були на колесах, а для цього необхідно виконати ряд нескладних дій по закріпленню ковпаків.
3
Купіть кабельну стяжку розміром 300 мм. Придбати таку стяжку можна абсолютно в будь-якому комп'ютерному магазині або магазині радіодеталей. Продаються кабельні стяжки упаковками по 50-100 штук. Вам достатньо малою пачки.
4
Закріпить придбані ковпаки на колеса свого автомобіля. Дістаньте одну кабельну стяжку. Зверніть увагу на замкове з'єднання, яке має стяжка, саме це з'єднання дозволяє закріпити невеликий прутик (кабельну стяжку) в кільце і замкнути його.
5
Вставте одну кабельну стяжку в отвір ковпака і просуньте до тієї пори, поки вона не обів'є отвір самого металевого диска колеса. Зробіть петлю, обхопивши диск і ковпак. Прихопіть другий кінчик стяжки рукою.
6
З'єднайте замок кабельної стяжки і простягніть до тієї пори, поки вона не буде щільно притиснута до колпаку.Возьміте ножиці або щипці для нігтів. Ображати зайвий шматок стяжкі.Попробуйте похитати ковпак, ви побачите, що він закріплений міцно і надійно.
7
Сховайте замок скріплення стяжки під металевий диск. Для цього необхідно просто повернути вийшла петлю за годинниковою стрілкою або проти неї. Готово. Відійдіть на відстань і оцініть виконану роботу візуально.Хотім звернути увагу на те, що затягувати стяжку занадто щільно не варто, так як вона буде натирати ковпак і з часом з'явиться небажана стерта смужка на ньому.