Як записати фільм з субтитрами.

Хоча багато популярні фільми виходять на DVD на декількох мовах, не всі DVD-диски містять субтитри. Якщо у вас є DVD з фільмом на мовою, яка не є вашою рідною, і без наявності субтитрів, ви можете їх додати самі. У цій справі допоможуть спеціальні сайти, які надають файли субтитрів для фільмів на різних мовах абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Скопіюйте відео з DVD-диска, якщо його немає на комп'ютері. Для копіювання дисків вручну вставте DVD-диск в привід комп'ютера, а потім перейдіть в меню «Пуск> Комп'ютер», правою кнопкою миші на диску DVD та виберіть «Відкрити», щоб відобразити папки Video_TS і Audio_TS. Клацніть правою кнопкою миші на папці Video_TS і виберіть «Копіювати», а потім клацніть правою кнопкою миші на робочому столі комп'ютера і виберіть "Вставити".
2
Перейдіть на сайт з субтитрами, наприклад, Moviesubtitles або Opensubtitles, і знайдіть субтитри для потрібного фільму. Для цього введіть назву фільму в поле пошуку та натисніть клавішу Enter. Натисніть на будь-який з мов, які є в списку, щоб скачати субтитри для цієї мови.
3
Натисніть кнопку «Пуск> Комп'ютер» і двічі клацніть на диску «(C :)». Зайдіть в папку «Завантаження», знайдіть скачаний у вигляді архіву файл субтитрів, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Витягнути все». Текстовий файл буде витягнутий з архіву і збережений в папці «Завантаження».
4
Залиште папку «Завантаження» відкритої на екрані, і двічі клацніть на папці Video_TS на робочому столі, щоб відкрити еt. Перетягніть витягнутий файл субтитрів в папку Video_TS.
5
Скачайте програму для запису DVD, яка підтримує додавання субтитрів. ConvertXtoDVD і Vidmex мають таку можливість. За допомогою цих програм ви легко і дуже швидко можете сконвертировать майже будь-який формат в DVD і записати диск. Після завантаження обраного програмного забезпечення перейдіть в папку «Завантаження» і відкрийте файл з програмою і встановіть її.
6
Вставте порожній диск DVD-R в привід комп'ютера. Запустіть ConvertXtoDVD або Vidmex і дотримуйтесь інструкцій, щоб записати папку Video_TS з субтитрами на диск.
Розвиток сучасних інформаційних технологій призвело до того, що записувати і переглядати різні відеоматеріали (у тому числі і фільми ) можна, не виходячи з дому. Для здійснення цього потрібен лише відносно потужний комп'ютер з динаміками.
Вам знадобиться
  • - програма «Торрент-клієнт»;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб вироблялося скачування файлів на ваш комп'ютер, у вас повинна бути встановлена спеціальна програма «Торрент-клієнт», знайти яку можна безкоштовно в інтернеті.
2
Зайдіть на сторінку відомого файлообмінника "rutrasker.org". Пройдіть процедуру реєстрації на даному ресурсі. Цей сайт надає можливість безкоштовно скачувати найрізноманітніші матеріали, в тому числі і фільми .
3
Ознайомтеся з інтерфейсом головного вікна ресурсу. Вся можлива для скачування інформація тут поділена на розділи. Знайдіть розділ: «Кіно, відео та Тв». Зверніть увагу на підпункти, що ділять дану групу файлів по їх жанрової приналежності. Тут є «Закордонне кіно», «Наше кіно», «Авторське кіно», «DVD-відео» і т.д. Кожен з даних підпунктів для зручності користування розділений ще на ряд дрібних папок. Так, наприклад, у розділі «Закордонне кіно» ви можете вибрати, в залежності від області ваших інтересів, папки: «Класика зарубіжного кіно», «Фільми 1991-2000 рр.», «Фільми 2011-2012», «Азіатське кіно», «Індійське кіно», «Зарубіжні актори та фільми з їх участю» і т.д.
4
Визначившись з потрібним вам жанром фільму і тимчасовим відрізком його виходу на екрани і відшукавши потрібну папку, відкрийте її. Перед вами постане список фільмів, що відповідають, заявленому в назві папки загальному критерію відбору. На жаль, фільми тут представлені не в алфавітному або якомусь іншому порядку, а в міру оформлення їх роздачі. Однак знайти потрібний вам фільм ви можете, скориставшись рядком пошуку, розташованої у верхній частині вікна даного ресурсу. Просто введіть назву шуканого фільму і натисніть кнопку «Пошук».
5
Відшукавши потрібний фільм в списку, ознайомтеся з докладною інформацією про нього, відкривши сторінку з його описом. Зверніть увагу на те, в якому форматі представлений даний фільм, подивіться на якість скріншотів (кадрів) з нього. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «Завантажити torrent». Врахуйте, що швидкість скачування тут залежить від кількості сідіром даний фільм осіб (роздають).