Як обставити маленьку прихожую.

Маленька передпокій - це велика проблема. Нехай вся ваша квартира оброблена найкращим чином, обставлена зручною і красивою меблями, перше враження ваші гості отримають саме в передпокої. А які враження можуть бути від простору розміром в квадратний метр, забитого одягом, сумками, взуттям, коробками і різними абсолютно необхідними речами? Але навіть саму крихітну прихожу можна зробити комфортною і елегантною.
Інструкція
1
Забудьте про установку шафи-купе, якщо у вас вузька маленька передпокій. Як би він не був зручний, у вас для цього просто немає місця.
2
Місця для зберігання взуття, сумок або інших речей доведеться розташовувати вище голови. Повісьте уздовж стіни під стелею елегантні закриті полиці, пофарбовані в світлі відтінки. Передпокій здаватиметься більше, а ви заховаєте туди величезну кількість речей.
3
Використовуйте в маленьких прихожих меблі-трансформер. Наприклад, суміщення банкетки і шафки для взуття допоможе зробити процес надягання чобіт або туфель зручним і позбавить вас від взуття, плутався під ногами.
4
Велике дзеркало на стіні не просто потрібний предмет, воно допоможе візуально збільшити обсяг передпокою. Якщо у вас є можливість зробити одну стіну повністю дзеркальною, не відмовляйтеся від цієї ідеї. Крихітна передпокій наповниться світлом і виглядатиме дуже великий.
5
Не використовуйте в декорі стін яскраві або темні кольори і крупний декор. Від цього приміщення здається ще менше за розміром.
6
Купіть для передпокою меблі світлих відтінків, без масивних деталей. Відкрита вішалка для одягу займають значно менше місця, ніж шафа з дверцятами. Корпусні меблі в маленькому передпокої взагалі протипоказана. Єдине, що ви можете собі дозволити, - це вузьку тумбу під дзеркалом.
7
Не економте на освітленні. Тьмяна лампочка під стелею зробить ваш передпокій схожою на сумну печеру. Забезпечте центральний верхнє світло і окреме висвітлення для дзеркала. Використовуйте для цього спрямовані світильники.
8
Якщо вам особливо не пощастило, і в єдиному розі проходять труби, повісьте в цьому місці кутові полки. Всю конструкцію закрийте від цікавих очей великим листом ДСП або фанери. Закріпіть його, як двері, на потужних рояльних петлях. У закритому вигляді фіксація відбуватиметься завдяки магнітним засувок. Зовні оклейте ДСП такими ж шпалерами, як і всю прихожу, і повісьте високе дзеркало. За такими дверима-дзеркалом ви зможете розмістити величезну кількість речей, які при цьому завжди будуть легко доступні.
9
Гачки для сумок, тримачі для парасольок і полички для всякої дрібниці можна прикріпити прямо до стіни, це дозволить вам заощадити ще трохи життєвого простору.