Як об'єднати архіви rar.

Файл в форматі RAR являє собою стислий архів. Архіватор перетворює безліч папок і файлів в один, менший за розміром, файл. Щоб переглянути і використовувати вміст архівного файлу, вам будуть потрібні спеціальні утиліти (програми) для стиснення файлів, сумісні з цим форматом.
Інструкція
1
Ці утиліти можуть розпакувати декілька файлів, а потім об'єднати їх в один архівний файл. Багато такі утиліти можуть розпакувати файл, але лише деякі можуть створити архів. Якщо потрібно об'єднати декілька файлів назад у формат RAR, використовуйте програму WinRAR. Крім того, можна об'єднати декілька файлів в один файл ZIP, TAR або 7Z архіву, якщо скористатися програмою 7-Zip.
2
Скачайте програму WinRAR з сайту RarLab і встановіть її. WinRAR є комерційною програмою, але веб-сайт надає безкоштовну пробну версію.
3
Відкрийте WinRAR і виберіть один з архівних файлів, які ви хочете об'єднати. Натисніть кнопку Extract To («Витягнути в»).
4
Натисніть кнопку New Folder («Нова папка»). Назвіть папку і натисніть ОК, щоб витягти файли.
5
Повторіть ці дії для вилучення інших архівних файлів. Вкажіть створену на попередньому кроці папку для вилучення кожного з файлів.
6
Натисніть кнопку Add («Додати») і виберіть файли у створеній папці. Натисніть OK.
7
Виберіть розташування архіву з випадаючого меню. Натисніть кнопку-перемикач RAR і виберіть OK, щоб створити об'єднаний файл. Також можна скористатися програмою 7-Zip, для цього перейдіть до наступного кроку.
8
Скачайте програму 7-Zip з веб-сайту 7-Zip і встановіть її на своєму комп'ютері. 7-Zip - це безкоштовна програма, є версії для Windows, OSX, Linux та інших операційних систем.
9
Помістіть кожен з файлів, які ви хочете об'єднати, в один каталог. Залежно від кількості елементів в кожному архіві, приміщення їх у нову папку без будь-яких інших файлів допоможе спростити задачу.
10
Виберіть файли в форматі RAR. Клацніть правою кнопкою миші на файл, виберіть опцію 7-Zip Extract Here («Витягнути сюди»). Зачекайте, поки закінчиться витяг.
11
Утримуючи клавішу Ctl (або Command в OSX), виберіть всі витягнуті файли. Клацніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть опцію 7-Zip Add to («Додати в»), в залежності від типу файлу архіву, який ви хочете створити. Дочекайтеся завершення стиснення. Новий об'єднаний файл з каталогу.