Як відкрити засохлий лак.

Часи, коли лак для нігтів було дуже складно дістати і купити, давно пройшли. Однак у кожної жінки в косметичці напевно знайдеться флакончик з найулюбленішим лаком, який вже майже засох, але продовжує залишатися кращим у вашій колекції відтінків. І, зрозуміло, другого такого не знайти ніде! Що ж робити, якщо в один прекрасний день ви з жахом виявили, що ковпачок намертво присох до пляшечки, і відкрити його не представляється абсолютно ніякої можливості?
Вам знадобиться
  • Гаряча вода, рідина для зняття лаку, кусачки, рушник.
Інструкція
1
Без паніки. Ваш улюблений лак все ще можна врятувати. Просто він в тому місці, в де кришка стикається з шийкою пляшки, висох, намертво закріпивши дві складові частини пляшечки між собою. Найпростіше, що ви можете зробити в цій ситуації - нагріти ваш лак. Покладіть пляшечку в ємність з водою і поставте на плиту. До кипіння доводити не потрібно, достатньо просто гарненько прогріти. Після того, як лак нагріється і стане більш пластичним, пляшечку можна відкривати. Гарненько витріть її сухою серветкою або рушником і різко поверніть кришку. Має вийти.
2
Якщо лак засох на кордоні пляшечки і ви бачите його сліди на її плічках, можна спробувати відкрити його швидким способом за допомогою рідини для зняття лаку або звичайного ацетону. Щедро змочіть ватку рідиною для зняття лаку і обкласти плечики пляшечки саме в тому місці, де помітна протечка. Рідина дуже швидко розчинить засохлий лак зовні, і вам буде простіше відкривати пляшечку. До речі, якщо вже будете чистити флакончик подібним чином, обов'язково видаліть залишки засохлого лаку не тільки з плічок пляшки, але також з місці, де проходить різьблення. Саме тут найчастіше відбувається засихання і приклеювання кришки до пляшечки.
3
Третій спосіб відкриття лаку - чисто механічний. Якщо у вас поблизу немає чоловіка з сильними руками, і ви вже виснажили останній запас власної фантазії, можна вдатися до найпростішого й невинному методу відкриття - за допомогою кусачок. Візьміть пляшечку з лаком за ручку і кілька разів енергійно постукайте їй про який-небудь твердий предмет або поверхню. Стукати потрібно тим місцем, в якому знаходиться засохлий лак. Після серії хороших ударів лакові плівочки можуть відшаруватися і пляшечку буде простіше відкрити. Тепер візьміть кусачки і, міцно тримаючи пляшечку, починайте відкручувати кришку. Спосіб не особливо оригінальний, зате діє в 99% випадків.
Зверніть увагу
Якщо зважитеся відкрити лак за допомогою кусачок, обов'язково розраховуйте силу натиску. Якщо тиснути на ковпачок занадто сильно, він може просто розсипатися. Тоді лак доведеться викинути.
Корисна порада
Яким би способом ви не вирішили відкривати засохлий лак, попередньо його необхідно злегка нагріти в гарячій воді. Це зробить його більш м'яким і пластичним і значно полегшить вашу роботу.