Як підняти другу настрій. Як розвеселити чоловіка.

Друзі - це важлива частина життя будь-якої людини. Як вони бувають потрібні у важкі хвилини і як приємно розділити з ними свою радість! Але буває, що у вашого друга непростий період: або просто поганий настрій, або депресія. Хто як не близька людина має бути поруч в цей момент, щоб допомогти або хоча б щоб підняти настрій!
Інструкція
1
Якщо ви не можете допомогти другу вирішити ту проблему, яка його засмучує і турбує, зробіть так, щоб змінилася не реальність навколо нього, а його ставлення до неї. Якщо не можете вплинути на об'єктивне, змініть суб'ектівное.Поднять одному настрій - значить обов'язково розвеселити. Головне - переключити, відвернути людину від її сумних думок, витягнути його з тих лабіринтів, в яких він самотньо блукає. Спосіб перший - запросіть його куди-небудь. Можна сходити в кіно або нічний клуб, можна посидіти в кафе або барі, можна вибратися на природу, дивлячись що він любить. Завдання мінімум - щоб людина вийшла з дому і відволікся від повсякденності. В колі друзів, в місці, де люди відпочивають і розважаються, це зробити найпростіше.
2
Якщо ваш друг - людина товариська, і походом в кіно його не здивуєш і не порадуєш, запропонуйте зробити що-небудь нове. Те, що ви ніколи не робили. Це може бути все, що принесе абсолютно нові емоції та враження. Поїздка закордон, прогулянка верхи, політ на повітряній кулі, стрибок з тарзанки або похід в цирк. Варіантів безліч. Подумайте, що викличе прилив адреналіну, захват або веселий сміх у вашого друга. І не потрібно боятися, що йому не сподобається. Навіть якщо так станеться, в глибині душі він оцінить ваш порив.
3
На жаль, буває так, що людина ні за що не хоче-куди йти. Він сидить у своїй квартирі, як в нірці, йому там погано, але тепло і спокійно. Він не хоче робити зусилля, щоб вибратися зі своєї туги або не вірить, що це можливо. Тоді треба йти на хитрість. Скажіть, що квиток в театр або на концерт пропадає, скажіть, що ви боїтеся йти в нову компанію без нього. Або попросту переверніть ситуацію, сказавши одному, що це вам потрібна його допомога, що у вас все валиться з рук і хочеться кудись вибратися і розслабитися. Хорошим людям властиво з готовністю бігти на допомогу другові, але проявляти досконалу відчуженість і лінь при вирішенні своїх власних проблем, на жаль. Так що може спрацювати.
4
Іноді людина настільки занурений в свою проблему, що навіть прийшовши з вами в кіно або кафе, він не може відволіктися від своїх сумних думок. Він начебто сидить навпроти вас, але думки його далеко, погляд спрямований в нікуди, і як ви не намагаєтеся, розворушити його вам не вдається. Він дає вам односкладові відповіді або просто ввічливо підтакує, навіть не вникаючи в те, що йому говорять. Вам доведеться проявити твердість. Сісти поруч, штовхнути в бік: "Та що з тобою таке?" Тон і, як мовиться, термінологію вибирати вам, адже ніхто краще за вас не знає вашого друга, і у вас давно виробився свій, особливий мову спілкування. Завдання - струснути человека.Возможно таке порушення ідилічною туги й відчуженості доведеться не до смаку вашому другу. Він може навіть образитися на вас, не бійтеся цього! Головне, розбудити в ньому емоції, нові.
5
Глибина душевної травми або серйозність проблем можуть настільки сильно поглинути людину, що вивести його з цього стану прийомами "лайт-контакту" не вийде. Якщо ви хочете йому допомогти, доведеться йти через біль. Доведеться витягати з людини проблему, ставити йому запитання, навіть незручні, випитувати подробиці, змушуючи описати всі грані почуттів та емоцій, які переживав ваш друг в ці моменти. Витягуючи біль на поверхню, змушуючи людини проговорити, зізнатися вам і самому собі в тому, що сталося з ним щось неприємне або навіть страшне, ви допомагаєте людині. Ви, з одного боку, допоможете йому розібратися в усіх хитросплетіннях його власних почуттів. З іншого боку, примушуючи його заново проживати минуле, ви заподіяти йому біль, але вона буде вже трохи слабше. Потім ще раз. І ще. І через дуже багато повторів цього переживання, біль затихне. Якщо при цьому процесі ваш друг почне плакати - обійміть його, не соромтеся. І нехай він не соромиться своїх сліз. Дайте йому відчути ваше тепло і підтримку. І дайте зрозуміти, що сльози в його ситуації - справа нормальна і навіть позитивне, тому що приносять невелике полегшення.
Зверніть увагу
Допомогти пережити кризу, дати зрозуміти, що ви поруч, підняти настрій і повернути до нормального життя - це саме те, для чого буває необхідно дружнє плече. Так підставте його. І коли-небудь таке ж надійне плече підставлять і вам.