Як відправити бандероль післяплатою.

Незважаючи на розвиток інтернету та електронної пошти, відправляти бандеролі і посилки по країні до сих пір іноді доводиться. Якщо вам необхідно відіслати важливі документи або кореспонденцію або ж ви займаєтеся поширенням товарів поштою, дуже зручним способом доставки є саме поштове відправлення післяплатою. Як, ви ще не знаєте, як можна це зробити? Тоді читайте уважно.
Вам знадобиться
  • бандероль, поштове відділення
Інструкція
1
Накладений платіж - це вид поштового відправлення, який оплачується не відправником, а одержувачем. Якщо ви хочете відправити кому-небудь цінний вантаж, журнали або диски, накладений платіж може легко вирішити проблему з оплатою товару, оскільки включає в себе не тільки вартість самої пересилання, але і повну вартість бандеролі. Отже, попередньо домовтеся з одержувачем про те, що будете висилати бандероль саме післяплатою, отримаєте на це його згоду і переконайтеся, що в момент приходу бандеролі він буде на місці і зможе її отримати. Якщо адресат не забере своє відправлення в зазначений термін, бандероль повернеться вам назад і платити за це, відповідно, будете теж ви.
2
Відправлення бандеролі післяплатою складається з двох етапів. Перший етап - власне саме відправлення бандеролі. Ви робите опис, вказуючи цінність вкладень. При відправці необхідно заповнити два бланка: один на бандероль, а другий на переклад грошей від покупця. Не забувайте, що максимальна вага бандеролі не повинен перевищувати 2 кг, а сума довжини, ширини і висоти коробки не повинна бути більш 0,9м. Уважно заповнюйте бланки на відправлення і вказуйте тільки точну адресу та індекс. Якщо ваша бандероль буде довго блукати по поштовим відділенням, її вартість може значно збільшитися.
3
Тепер пара слів про вартість такої бандеролі для покупця. Розрахунок проводиться на підставі наступних параметрів: оголошеної цінності бандеролі, її ваги і дальності відправлення. Тариф за відправлення післяплатою - 4 копійки на кожен рубль оголошеної вартості бандеролі. Тобто, якщо первісна вартість 100 рублів, вартість доставки післяплатою буде 4 рубля. Додатково до цього додається вартість самої відправки бандеролі до місця отримання. Цю суму необхідно буде заплатити вам при відправці, але одержувач оплатить її повторно разом із загальною вартістю відправлення, так що, через деякий час, гроші за відправлення окупляться. Крім цього, одержувач робить вам переклад грошей за сам товар, отриманий бандероллю, а також оплачує комісію за поштовий переказ грошей і деякі податкові збори.
Зверніть увагу
Краще попередньо дізнатися на пошті, яку суму необхідно буде оплатити одержувачу за підсумком всіх поштових операцій та податкових зборів. Залежно від регіону і ваги бандеролі ціна може дуже сильно відрізнятися.
Корисна порада
Найкраще бути постійно на зв'язку з людиною, яка чекає від вас бандероль, щоб можна було повідомити йому приблизну вартість товару. Зрозуміло, точно підрахувати підсумкову суму оплати у вас навряд чи вийде, але процес краще контролювати на всіх етапах, щоб не було сюрпризів.