Як прошити Соні Еріксон k790i. Як перепрошити соні Еріксон.

Нові версії прошивок для мобільних телефонів випускаються для виправлення помилок в експлуатації пристроїв. Іноді таке програмне забезпечення додає додаткові функції, однак найчастіше виправлення носять тільки технічний характер. При появі проблем з функціонуванням мобільного телефону часто вдається видалити більшість несправностей за допомогою простої перепрошивки.
Вам знадобиться
  • - SETool2 Lite;
  • - файли прошивки
Інструкція
1
Вийміть з Sony Ericsson K790i SIM-карту і флешку. Це необхідно для того, щоб уникнути втрати даних. Якщо залишити флеш-карту в пристрої, то в подальшому можуть виникнути проблеми з її розпізнаванням в мобільному телефоні, а прошивку доведеться повторити заново.
2
Скачайте програму SETool2 Lite. Програма дозволяє не тільки прошивати телефон, але й читати FLASH пристрої і виконувати певні скрипти для програмної складової Sony Ericsson. Бажано завантажити найновішу версію програми з офіційного сайту розробника або з форумів відповідної тематики.
3
Встановіть програму, слідуючи інструкціям інсталятора. Запустіть утиліту за допомогою з'явилася після установки іконки на робочому столі. Ви випадаючому списку виберіть модель телефону k790i.
4
Завантажте файли прошивки. Для Sony Ericsson програмне забезпечення має дві складові - Main і FS. Потрібно завантажити обидва запропонованих для завантаження файлу.
5
В SETool додайте викачані файли прошивки і натисніть кнопку «flash».
6
Вимкніть телефон. Натисніть і утримуйте C пристрої і вставте кабель у відповідний порт. Додаток самостійно визначить версію ПЗ на пристрої і підготує його до перепрошиванню.
7
Натисніть кнопку «Clear». Завантажте з інтернету файли кастомізації і прикріпіть їх у вкладці MISC Files програми.
8
Натисніть клавішу FLASH і вставте провід в телефон, тримаючи клавішу C. Після того, як у вікні програми буде написано «READY», можете вставляти SIM і флешку в телефон і включати комп'ютер.
Зверніть увагу
Якщо під час процесу ви побачите рядки «Block error = ...», то ви завантажили невірні файли програмного забезпечення. Спробуйте завантажити прошивку для телефону з іншого сайту.
Корисна порада
Перед початком прошивки збережіть всі дані, які зберігаються на телефоні, оскільки в процесі перезапису всі файли будуть видалені.