Як фотографувати монети.

Коли перед вами стоїть завдання сфотографувати монети, необхідно знайти рассекатель для постійного освітлення, а якщо використовуєте спалах - направте потік світла вгору. В іншому випадку знімки не вийдуть якісними, так як монети будуть бліковать.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - фон;
  • - освітлення
Інструкція
1
Оберіть фотоапарат і змінну оптику. У більшості випадків краще вибрати аналогову среднеформатную камеру і знімати на слайдовую плівку. Якщо такої можливості немає, зупиніться на цифровій дзеркальній камері. Вибираючи об'єктив, віддавайте перевагу оптиці з хорошою світлосилою. Ідеальний варіант - коли відносний отвір об'єктиву 1,4-2. При таких показниках світлосили знімки вийдуть максимально опрацьованими з високою роздільною здатністю. Що стосується виду об'єктиву - фахівці рекомендують зупинитися на «портретник» з фокусом близько 70 мм. При фотографуванні дуже дрібних монет краще взяти об'єктив з довгим фокусом (приблизно від 135 мм).
2
Продумайте фон, на якому будете будувати композицію. Найчастіше фотографів воліють для зйомки монет використовувати білий або чорний. На першому краще виглядають монети срібного кольору, на другому - золотого. Також можна вибрати в якості фону будь-які предмети. Але при їх використанні краще, якщо ті будуть «не в фокусі».
3
Вирішіть, лампи постійного або змінного світла ви будете використовувати в якості освітлювальних приладів. Залежно від цього виберіть тип розсікачів світлового потоку. Без них фотографувати монети вкрай проблематично: поверхня відблискує, на увазі чого домогтися рівномірного освітлення на знімку практично нереально. Якщо зупинилися на лампах постійного світла - розставте їх навколо композиції. Таким чином, у вас буде два моделюють джерела - фронтальний і контрової. Вибравши імпульсні лампи-спалахи, направте їх вгору або хоча б під кутом відносно об'єкту зйомки. У цьому випадку знімок вийде об'ємним.
4
Шукайте точку, з якої будете фотографувати. Як правило, найбільш вдалий ракурс виходить, якщо знімати монети знизу і трохи збоку. Але конкретних рекомендацій тут ніхто не дасть, бо надто багато залежить від освітлення і композиції.