Як годувати скоттіш-фолда. Який корм краще для скотишся фолда.

Якщо у вас вдома з'явився скотиш-фолд, вам пощастило: навряд чи серед усіх котячих знайдеться більш відданий друг. Звичайно, він дасть себе погладити тільки в тому випадку, якщо сам цього захоче, але це - від волелюбності, а не від відсутності симпатій на вашу адресу. Такі теплі відносини продовжаться не менше 12-15 років. Зрозуміло, якщо котика правильно годувати, і він не буде хворіти.
Вам знадобиться
  • - куряча грудка;
  • - яловичина;
  • - пророщені злаки;
  • - кисломолочні продукти;
  • - преміальні котячі корми .
Інструкція
1
Розробіть режим харчування. Скотиш-фолда з самого раннього віку необхідно привчити є строго в певні години. Постарайтеся і самі не відхилятися від цього режиму. Наприклад, якщо в робочі дні ранкова годівля в 8:00, в такий же час вам слід вставати і в вихідні. Що стосується частоти - то ветеринари рекомендують годувати котів 3-5 разів на день. Якщо такої можливості немає - купіть Автогодівни і залишайте денну норму корму в ній. Скотиш-фолд дуже швидко освоїться і буде нею користуватися без проблем. Зрозуміло, залишати на день слід тільки сухий корм. В іншому випадку котяча їжа швидко прийде в непридатність.
2
Оберіть вид корму. Ветеринари цивілізованих країн зламали чимало списів з приводу того, яка їжа краще для котів - корми, що випускаються промислово, або домашня їжа. Поборники покупних кормів посилаються на їх збалансованість. Противники - на «хімію» і ненатуральність інгредієнтів, що входять до складу. Насправді, важливо правильно вибирати корму. Преміальні групи даного товару виробляються виключно з м'ясної та рибної борошна з додаванням борошна з овочів і злаків - тобто ніякого харчового «криміналу» в собі не несуть. Слід пам'ятати один факт: всі вони продаються в спеціальних магазинах, а корма, присутні на полицях універсамів і гіпермаркетів, скотіш-фолд краще не давати.
3
Складіть правильний раціон, якщо збираєтеся годувати свого котика домашньою їжею. Пам'ятайте, що представники цієї породи котячих мають великий кістяк і досить мускулисті, а тому потребують підвищеної споживанні білка і кальцію. І ще один важливий рада для тих, хто вирішив годувати скотиш-фолда домашньою їжею. «Домашня» - не синонім виразу «їжа з вашого столу». Коту доведеться готувати окремо, тому що багато «людські» продукти для нього небажані. Оптимальним для котів є біле куряче м'ясо, яке слід відварювати близько 10-15 хвилин після закипання в воді без солі. Якщо хочете погодувати скотиш-фолда сирої яловичиною або яловичої печінкою - їх можна використовувати, тільки попередньо заморозивши, а потім відтанув. Втім, відварювати краще, звичайно ж, парне м'ясо. Як гарнір добре підходить кашка з пророщеного зерна. Це ж зерно, але з зеленими паростками і в свіжому вигляді, добре давати скотиш-фолд як вітамінної добавки (вона допомагає і висновку проковтнутої вовни). Раз в день котів слід годувати кисломолочними продуктами - свіжими, натуральними і без фруктових або солодких наповнювачів. А от рибу і молоко з їхнього раціону треба повністю виключити.