Як намотати плетінку.

Буває ж таке: відмінна погода, ви прийшли на берег першим, вже й клювання були, дещо є в коші, і раптом ... При черговому занедбаності спінінг видає таку «бороду», та ще й при інших рибалок! Прикро, чи не так? А проблема крилася в неправильній намотуванні плетінки.
Вам знадобиться
  • Дриль, сувора нитка або шматок старої плетінки, скотч, безмен.
Інструкція
1
Першу намотування плетеного шнура на шпулю котушки слід зробити так: приклейте кінець плетінки невеликим шматочком скотчу до шпулі. Фрикціон котушки потрібно відрегулювати за допомогою безміна приблизно на 10% від максимального навантаження для даного шнура. Для того щоб запам'ятати зусилля, з яким слід натягувати плетінку під час намотування, затисніть її між пальцями лівої руки з такою силою, щоб фрикціон лише злегка й уривчасто спрацьовував на початку намотування. Не можна також допускати, щоб шпуля прокручувалась вхолосту. Це може статися, якщо шнур вислизає з-під скотча, або останній зовсім відклеївся, але і прив'язувати волосінь до котушки не варто на цьому етапі, причина буде зрозуміла під час наступних операцій.
2
Коли весь шнур буде намотаний, швидше за все, буде потрібно додати Бекінгем, щоб добрати рівень заповнення шпулі. Для цього використовуйте старий шнур або сувору нитку того ж діаметру, що і основна плетінка. Зв'язавши їх між собою, домотать потрібну кількість Бекінгем.
3
В патрон дрилі вставте яку-небудь вісь із закріпленою на ній порожній бобіною, закріпіть на ній шматочком скотчу кінець Бекінгем, змотайте весь шнур з котушки. Закріпіть в дрилі наступну порожню бобіну, зробіть те ж саме. Дриль повинна в обох перемотування працювати на мінімальній швидкості. Не можна пропускати момент закінчення плетінки, адже він закріплений тільки скотчем для уникнення розриву волосіні. Тримайте шнур в пальцях, приблизно в метрі від розмотується бобіни, щоб зловити його до того, як він почне злітати з заповнюваної бобіни кільцями, звільнившись від натягу.
4
Тепер Бекінгем знову вийшов зверху всієї намотування, прив'яжіть кінець спеціальним вузлом до шпулі котушки. Не забудьте пропустити його через всі кільця спінінга, підійміть дугу укладальника волосіні. Намотайте шнур на котушку з тим же зусиллям, як описувалося в кроці №1, не допускаючи частого потріскування фрикциона.
Якщо ви займаєтеся спортом, напевно вам знайома така поширена травма спортсменів, як розтягнення м'язів або сухожиль. При незначному розтягуванні можна за допомогою еластичного бинта привести сухожилля в норму і усунути розтягнення. Але для початку все ж варто переконатися - чи немає у вас чогось серйозніше простого вивиху.
Вам знадобиться
  • - еластичний бинт.
Інструкція
1
Прийміть зручне положення, щоб всі м'язи були розслаблені, пошкоджене сухожилля знаходилося не в напруженому стані.
2
Притримуйте рукою один кінець бинта між пальцями ніг і кісточкою. Іншою рукою в цей час зробіть пару витків, у напрямку до підйому від стопи. Зверніть увагу на те, що бинт повинен обов'язково накладатися шар на шар, приблизно на чверть від всієї ширини.
3
Зафіксуйте голеностоп так, щоб п'ята не опинилася під еластичною пов'язкою. Для цього обмотайте цифрою «8» бинт навколо ноги.
4
Рухами «хрест-навхрест» продовжуйте накручувати бинт на ногу у напрямку до коліна.
5
Закріпіть бинт на «липучку», пластир або на металевий затиск, тут все залежить тільки від того, який фіксатор у вас є під рукою. Якщо такі відсутні зовсім, легко можна обійтися і без них - просто акуратно загорніть кінець бинта всередину, попередньо розправивши його. Мінусом такого закріплення є тільки те, що при ходьбі або безпосередньому контакті з одягом, пов'язка може розпуститися. Щоб цього не сталося, знайдіть альтернативу, наприклад, пришити до бинту «липучку» самостійно. Це не займе багато часу, зате ви будете почувати себе набагато впевненіше. Зробивши таку фіксуючу пов'язку, переконайтеся в тому, що вам зручно.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна допускати тугого накладення бинта, це погіршить кровообіг, що в наслідок може призвести до серйозних проблем. Як тільки ви відчуєте поколювання або оніміння, що поширюються по ділянці шкіри знаходиться під пов'язкою, негайно зніміть її. Повторно робити пов'язку потрібно тільки при повному зникненні оніміння або поколювань. Якщо ж вони не припиняються, обов'язково зверніться до лікаря.
Корисна порада
Щоб під бинтом не утворювалася пітниця, мінімум два рази на день розбинтовувати пов'язку, щоб шкіра під пов'язкою «подихати».