Як розпізнати підробку.

Що може бути краще з ранку, ніж чашечка ароматного і кави, що бадьорить. Але щоб сповна насолодитися ранковою кавою, потрібно правильно його вибрати, виключаючи покупку підробки.
Інструкція
1
Кавова індустрія проблему підробки справжньої кави відчуває давно. Після того, як скасували монополію на зовнішньоекономічну діяльність, потік підробок у багато разів виріс і буквально наповнив продовольчий ринок.
2
Жага наживи штовхає шахраїв на безліч вивертів і хитрощів. Вони можуть додавати до кави різні домішки, особливо добре у них виходить підробляти кава мелена. В дорогий сорт можна підмішати такі добавки, які буду екологічно чисті і безпечні, але смак і аромат кави буде значно подпорчен. Такими домішками можуть бути дешевші сорти напою, перетерті плодово-ягідні кісточки, цикорій і навіть печінку тварин і жолуді, перетерті, а потім пережарені.
3
Розпізнати підробку меленої кави можна, розсипавши на аркуші невелика його кількість. На білому тлі легко можна буде побачити, чи є домішки чи ні. Невеликі відмінності в кольорах і розмірах крупинок вам вкажуть на підробку. Якщо висипати кави в склянку з холодною водою, то всі домішки осядуть на дні. Крім того, підроблений напій може видати і неприємний або невластивий кави запах.
4
Підробити розчинна кава теж дуже просто. Якісний розчинна кава від підробленого можна відрізнити по упаковці. Упаковка підробленого продукту мало чого зможе сказати про продукт, та й маркування напевно не буде. А сама упаковка зазвичай має непоказний вигляд.
5
Зерновий кави підробити вкрай складно, але і тут народні умільці йдуть на свої хитрощі. Купуючи каву в автоматах, знайте, що автомат не може розпізнати, де який кави і буде наливати вам те, що в нього зарядять.
Зверніть увагу
Деякі підробки під розчинну каву можуть викликати залежність, через вміст в них наркотичних речовин. А якщо додати алкалоїди в штучний варіант - можна побачити на загальному тлі білі частинки. Така кава теж небезпечний для здоров'я. Будьте обережні.