Як перевірити втрату пакетів. Як перевірити кількість втрачених пакетів в виндовс 7.

Інформація в локальних і глобальних мережах передається порціями, званими пакетами. В силу того, що в процедурі передачі пакетів в інтернеті задіяно, як правило, декілька десятків проміжних вузлів, існує ймовірність втрати пакетів інформації. Для виявлення якості зв'язку з будь-яким конкретним вузлом в мережі виробляють процедуру підрахунку пакетів, втрачених під час передачі з конкретного комп'ютера до конкретного веб-вузла.
Інструкція
1
Використовуйте що входить до складу стандартних програм операційної системи утиліту ping для визначення числа втрачених пакетів. Вона призначена саме для перевірки якості мережевих з'єднань на основі TCP/IP-протоколу. Утиліта пошле тестові запити (ICMP Echo-Request) вузлу, який ви їй вкажете, і зафіксує факт отримання або відсутності відповідей (ICMP Echo-Reply). Для кожного відправленого запиту утиліта показує і час між відправленням і отриманням відповіді.
2
Запустіть термінал командного рядка. Для цього треба скористатися діалогом запуску програм, який викликається командою «Виконати», вміщеній в головне меню на кнопці «Пуск», або натисканням клавіш win + r. В діалозі введіть cmd і натисніть клавішу Enter.
3
Наберіть в командному рядку ping і через пропуск введіть доменне ім'я або ip-адреса вузла, якість зв'язку з яким вас цікавить. Потім натисніть Enter і утиліта почне відправку тестових пакетів, виводячи построчно звіт про кожного отриманій відповіді. По завершенні процесу в вікно терміналу буде виведено кількість відправлених пакетів і відсоток втрат, а також середній час між відправленням і отриманням.
4
Використовуйте ключ -n, щоб задати кількість пакетів в серії, якщо встановлений за умовчанням значення в чотири пакети вас не влаштовує. Цей ключ треба вказувати після адреси пінгуемого вузла, відділяючи його прогалиною, а після ключа і теж через пробіл потрібно ввести числове значення. Наприклад, для відправки 12 пакетів на вузол google.com ввести треба таку команду: ping google.com -n 12.
5
Наберіть команду ping/? і натисніть Enter, якщо хочете отримати більш детальну довідку про додаткові параметри, які можна використовувати з цією утилітою.