Як розібрати телефон Philips.

У фірми «Philips» досить велика серія телефонів під назвою «Xenium 9 @ 9». Моделі цієї лінійки зібрані за одним принципом. Озброївшись нехитрим комплектом інструментів, можна самостійно розібрати телефон для ремонту або заміни комплектуючих.
Вам знадобиться
  • - Викрутка TORX T-5 $
  • - маленька плоска викрутка;
  • - інструмент для розбору корпусів.
Інструкція
1
Покладіть телефон перед собою кришкою вгору. Зніміть кришку відсіку з акумуляторною батареєю, який, у свою чергу, вийміть з відсіку. Відкрутіть шурупи по чотирьох кутах. Переверніть телефон і відкрийте його. Дві гумові ніжки, розташовані знизу, піддіньте нігтем і відсуньте. Відкрутіть два шурупа під гумовими ніжками.
2
Візьміть інструмент, який спеціально призначений для розбору корпусів і, вставляючи його з боків телефонного корпусу, відкрийте засувки. Замінити інструмент можна тонкої викруткою, тільки обов'язково оберніть її папером, щоб не подряпати корпус.
3
Пластик в районі шарніра тонкий. Щоб не зламати деталь, візьміть за праву частину і акуратно потягніть деталь вгору. Засувка відкриється. Гумка, що обмежує хід верхній частині, і накладка кнопочки легко випадуть самі. Пальцем підійміть материнську плату. Під нею ви виявите роз'єм з язичком. Потягніть за нього і відкрийте роз'єм.
4
Клавіатуру, посаджену на клей, можна зняти, використовуючи інструмент для розбору корпусів, або підчепивши її нігтем. Точно так же зніміть окантовку екрана, підчепивши її в спеціальне поглиблення. Відкрутіть чотири шурупа, які ви виявите під накладкою екрана. Верхню частину корпуса відкрийте спочатку з правого боку, а потім з лівого і акуратно зніміть її.
5
Накладка з написом «Philips» теж легко знімається, оскільки вона приклеєна. Динаміки, також посаджені на клей, зніміть, підчепивши їх викруткою. Відкиньте екран, вийміть його, попередньо відкривши роз'єм в основі. Відкрийте роз'єм камери і зніміть її. Відкрийте приклеєну пластикову пластину в корпусі, розташовану над штрих-кодом. Щоб зняти заглушки шарніра, висуньте їх через спеціальні отвори плоскою викруткою і вийміть пальцями.