Як змінити меню сайту. Як змінити меню joomla.

На сьогоднішній день практично кожен користувач інтернету має особистий сайт або блог. Можливість відкрити особистий проект надають безліч сервісів. Розширюючи свій проект, власник сайту в першу чергу стикається із завданням редагування основного меню.
Вам знадобиться
  • - доступ до адміністративної панелі;
  • - базове знання HTML і CSS.
Інструкція
1
Редагуйте меню сайту, розташованого на платному хостингу, самостійно. Відкрийте в редакторі HTML-сторінок, наприклад, в Dreamweaver, HTML-код головної сторінки сайту і змініть порядок виведення пунктів меню і їх кількість. Дизайн елементів меню змініть в CSS-файлі (знаходиться в кореневій папці сайту), якщо кнопки меню зроблені у вигляді картинок, видаліть старі картинки і завантажте замість них нові. Розмістіть їх в папці з зображеннями і коректно пропишіть шляху доступу.
2
Модифікуйте меню проекту на платформі ucoz: додавайте і редагуйте розділи в конструкторі «Панель управління»> «Конструктор меню». Стандартні шаблони використовують для відображення певний код - працюйте з цим кодом в редакторі меню. Порядок проходження пунктів меню корегуйте за допомогою миші.
3
Відкрийте менеджер меню в системі Joomla, в ньому буде 6 пунктів: головне меню, меню користувача, верхнє меню і 3 ознайомлювальних, необхідних для вивчення Joomla - видаліть їх. Виділіть розділ, який необхідно змінити, натисніть кнопку «Правка» і скоректуйте заголовок і пункти меню в редакторі.
4
Додайте розділи і редагуйте меню особистого фотосайту (наданого, наприклад, фотосервісом fishup). Виберіть у системі редагування сайту в розділі «Персональний сайт» пункт «Зміст сайту». На сторінці, перейдіть на закладку «Додаткові сторінки» і створіть нові розділи. Потім, на вкладці «Меню сайту», додайте новостворену сторінку в меню. Тут же редагуйте назви пунктів і змінюйте їх порядок за своїм бажанням.
Зверніть увагу
Зауважте, що при модифікації меню за допомогою коду на платформі ucoz редактор може замінити елементи навіть в тих місцях, де зміни не потрібні. Якщо таке сталося, відновіть колишні значення вручну.
Корисна порада
Пам'ятайте, що результат змін на платформі Joomla ви побачите, лише попередньо очистивши кеш браузера (в Mozilla Firefox виберіть вкладку «Інструменти» -> «Налаштування» -> «Додатково» -> «Мережа» -> «Очистити кеш »).
Після запуску операційної системи рекомендується розпочати роботу з натискання кнопки «Пуск». Це кнопка викликає меню , яке дозволяє виконати будь-яку дію в системі. Тут можна переглянути всі встановлені програми, змінити налаштування системи, запустити системні програми або яку-небудь гру. Іншими словами, меню «Пуск» є свого роду меню з закладками, які ви постійно будете відкривати. Кожен користувач системи підлаштовує це меню під себе.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань меню «Пуск».
Інструкція
1
Для зміни меню необхідно натиснути правою кнопкою миші на кнопці «Пуск». У контекстному меню слід вибрати пункт «Властивості». У новому вікні ви можете відредагувати відображення всіх елементів меню «Пуск». У редакторі меню можна активувати один елемент і деактивувати інший. Наприклад, при частому використанні програми, є сенс закріпити програму в основному частині меню «Пуск». Для додавання додатки до основного списку використовуваних програм необхідно натиснути меню «Програми», знайти директорію з програмою, натиснути правою кнопкою миші на ярлику, потім натиснути «Закріпити в меню « Пуск » .
2
Закріплене додаток можна переміщати в списку програм або видаляти. Для видалення програми досить натиснути правою кнопкою миші на ярлику, вибрати команду «Видалити зі списку».
3
Для очищення списку «Недавні документи» натисніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «Очистити список останніх елементів». Очищення списку останніх елементів не означає повне видалення цих елементів з жорсткого диска.
4
Для видалення з меню «Пуск» елементів «Панель управління», «Комп'ютер», «Документи» і т.д., натисніть правою кнопкою миші на значку «Пуск», виберіть пункт «Властивості», потім перейдіть до вкладки «Меню« Пуск », натисніть« Налаштування ». У вікні, виберіть елементи, які будуть відображатися при натисканні на кнопку «Пуск».
5
Після зміни потрібних параметрів, натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК» для збереження результатів.