Як зробити караоке на комп'ютері.

За відсутності караоке-плеєра його з успіхом замінить звичайний настільний комп'ютер або ноутбук. Все, що потрібно - це наявність звукової карти, мікрофону і виходу в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності у вашому комп'ютері звукової карти (окремої або вбудованої в материнську плату). Якщо такої немає, придбайте і встановіть її. Пам'ятайте, що це можна робити тільки при знеструмленій машині. За відсутності відповідних навичок або бажання модернізувати машину, придбайте спеціальну зовнішню звукову карту з інтерфейсом USB. Переконайтеся в тому, що у неї є мікрофонний вхід.
2
В операційній системі Linux налаштуйте звукову карту утилітою sndconfig, в Windows - встановіть її драйвер. Якщо звуку немає, подивіться налаштування мікшера - можливо, в ньому просто встановлена мінімальна гучність.
3
Підключіть до звукової карти спеціальний комп'ютерний електретний мікрофон. Якщо такого немає, спеціальний динамічний караоке-мікрофон не використовуйте - звук буде дуже тихим. Для виготовлення саморобного мікрофона застосовуйте електретний капсуль, розрахований на напругу живлення в 1,5 В. З трехвольтовим звук також буде тихим.
4
Переконайтеся, що мікрофон працює. Якщо це не так, знову запустіть мікшер і включіть мікрофонний вхід. Виставте таку гучність, щоб не було акустичного зворотного зв'язку. Якщо усунути її не вдається, розмістіть мікрофон подалі від колонок, або замість них використовуйте навушники.
5
Встановіть на комп'ютер останню версію плагіна Flash Player, розраховану на те поєднання ОС і браузера, яким ви користуєтеся.
6
Знайдіть сайти з караоке-файлами, наприклад http://www.karaoke.ru/. Виберіть твір і приступите до його виконання.
7
Електретні мікрофони мають наступний недолік: їх не можна з'єднувати паралельно. Мікрофонний же вхід у звукової карти всього один. Це не дозволяє співати вдвох, як при використанні спеціалізованих DVD-плеєрів з функцією караоке. Виправити цей недолік можна, використовуючи найдешевший мікшерний пульт, який вийде знайти. До того ж, він зазвичай допускає підключення динамічних мікрофонів. Вихід пульта підключити не до мікрофонного, а до лінійного входу звукової карти.