Як налаштувати мережевий сканер. мережевий сканер настройка.

Локальна мережа надає різні переваги для роботи з даними: копіювання, перенесення інформації, спільне використання програм і техніки. Приміром, один пристрій може працювати з декількома комп'ютерами мережі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - налаштована локальна мережа;
  • - сканер.
Інструкція
1
Скачайте програму RemoteScan 5 для того, щоб розшарити сканер по мережі в ОС Windows. Завантажити її можна тут http://www.remote-scan.com/. Встановіть серверну версію програми на комп'ютер, до якого підключений сканер. На інші комп'ютери в мережі встановіть клієнтську версію програми. При установці останньої версії програма буде видавати повідомлення про те, що сканер не знайдений, не хвилюйтеся, це нормально. Після установки серверної версії в треї з'явиться ікона програми. Натисніть по ній правою кнопкою миші, зайдіть в пункт "Налаштування", щоб підключити сканер до мережі. Виберіть сканер і налаштуйте порти. Сканер може не відразу визначитися, пройде від однієї до трьох хвилин.
2
Відкрийте свій фаєрволл/антивірус і дозвольте доступ до порту 6077, якщо у вас антивірус NOD 32, зайдіть в персональний фаєрволл, в настройках перейдіть в інтерактивний режим і створіть окреме правило для програми RemoteScan. Після цього встановіть клієнтські версії на інші комп'ютери. Установка мережевого сканера в Windows завершена.
3
Налаштуйте мережевий сканер в ОС Ubuntu. Перейдіть в термінал, введіть команду # apt-get install і введіть назву потрібного пакета - sane-utils, далі відкрийте файл конфігурації сканера, який може розміщуватися в папці/etc/sane.d/з ім'ям saned.conf, додайте в кінець файлу адресу того комп'ютера, якому потрібно розшарити сканер. Відредагуйте файл #nano/etc/inetd.conf, додайте туди рядок sane-port stream tcp nowait saned: saned і вкажіть наступний шлях/usr/sbin/saned saned.
4
Створіть групу Scanner: #groupadd scanner. Додайте користувачів до цієї групи групу наступною командою: # #usermod -aG scanner «Ім'я користувача»; usermod -aG scanner saned. Відредагуйте файл 40-libsane.rules, що розташовується в папці nano/lib/udev/rules.d/, і знайдіть там свій сканер. Наведіть рядок з назвою сканера приблизно до такого виду: # «Назва сканера»; ATTRS {idVendor} == "03f0", ATTRS {idProduct} == "4305", ENV {libsane_matched}="yes", MODE="664", "Назва групи»="scanner".
5
Налаштуйте клієнтський комп'ютер: встановіть пакет sane-utils за допомогою стандартної програми установки пакетів apt-get install, відредагуйте файл net.conf, що знаходиться в папці nano/etc/sane.d/, додайте в кінець цього файлу адресу комп'ютера зі сканером. Підключення сканера по мережі завершено.