Як скопіювати відео з камери.

Відео, записане на відеокамеру, може бути скопійовано в комп'ютер різними способами. Все залежить від носія інформації, на якому воно зберігається. У деяких випадках для переносу відео з відеокамери може знадобитися спеціальний софт.
Інструкція
1
Якщо камера записує відео на знімний носій (флеш-карту), то його копіювання підключіть відеокамеру до комп'ютера. При необхідності попередньо встановіть на нього спеціальні драйвери. Підключена відеокамера повинна розпізнаватися комп'ютером як знімний диск. Відкрийте файловий менеджер, знайдіть його і відкрийте. Як правило, на даному знімному диску розташовується всього одна папка з відеороликами. Скопіюйте їх всі або тільки необхідні і вставте в папку, розташовану на локальному комп'ютері.
2
Якщо флеш-карта, на яку ведеться запис відео, не вбудована в камеру, то для копіювання відео вийміть її і вставте в кардрідер, підключений до комп'ютера або вбудований в нього. Після цього відкрийте флеш-карту за допомогою будь-якого файлового менеджера і скопіюйте необхідні відеозапису на комп'ютер. Даний спосіб нічим не відрізняється від копіювання інформації зі звичайною флеш-карти, а його перевагою перед підключенням цілої камери є більш висока швидкість передачі даних, а також відсутність необхідності установки драйверів.
3
При запису відео на плівку (наприклад на касету miniDV), для копіювання відео з камери потрібно спеціальний кабель DV, спеціальна плата, встановлена в комп'ютері, а також програма для монтажу відео, наприклад Pinnacle Studio. Для копіювання відео підключіть камеру до комп'ютера, запустіть програму і натисніть в ній на вкладку «Захоплення». Після цього натисніть кнопку «Огляд» і виберіть папку, в яку буде копіюватися відео. Виставте також оптимальні настройки його якості і формат (при необхідності відео можна конвертувати «на льоту»). Потім натисніть на кнопку «Почати захват». Копіювання відео займе рівно стільки, скільки триває необхідний відеоролик.