Як викликати Діда Мороза. Як викликати чарівних про батьків.

Новий рік - чарівне свято. Довгоочікувана зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою подарує дітям казку. Адже Дід Мороз - добрий чарівник, виконуючий бажання. Завдання батьків - викликати його.
Інструкція
1
Для початку визначіться, викличете ви Діда Мороза тільки для своєї дитини або зберете на зустріч з чарівником дітей своїх рідних і друзів. Від кількості малюків, їх віку залежатиме тривалість і наповнення новорічної програми. Якщо вашій дитині належить перше знайомство з Дідом Морозом, краще, якщо воно відбуватиметься без сторонніх очей. Для першого знайомства достатньо буде 10-15 хвилин.
2
Обдзвоніть агентства, що пропонують послугу виклику Діда Мороза на будинок. Пам'ятайте, що дешево - це не завжди погано, а дорого - це не завжди добре. Питання, які необхідно обговорити з представником агентства: • Тривалість програми. • Ціна. • Чи входить у вартість програми подарунок для дитини. • Сюжетна лінія та ігрова складова. • Кількість героїв, що беруть участь в програмі. • Можливість виклику Діда Мороза на Різдво. • Додаткові послуги.
3
Тривалість новорічної програми і сюжетна лінія варіюються. Програма тривалістю 10-15 хвилин підійде, якщо ви запрошуєте Діда Мороза до однієї дитини або 2-3 дітям у віці від 1 до 3 років. За 15 хвилин Дід Мороз встигне познайомитися з дитиною, зіграти в одну гру, вручити подарунок, сфотографуватися на пам'ять, привітати з Новим роком і попрощатися. Півгодинна зустріч буде доречна, якщо Діда Мороза чекають 4-6 дітей віком від 3 до 7 років. У новорічну програму додаються музичні, танцювальні завдання. Може з'явитися сюжетна лінія або елемент змагання. Програма тривалістю більше півгодини підійде групі дітей від 6 осіб старше 7 років. Напевно буде складна сюжетна лінія і зросте кількість героїв, які беруть участь у програмі. Для старших дітей агентство організовує «Майстерню Діда Мороза» на дому, де діти зможуть самі змайструвати невеликі новорічні сувеніри для рідних і близьких під керівництвом Діда Мороза і Снігуроньки. Сюжетну лінію вам належить вибрати на свій смак і виходячи з інтересів і захоплень дітей.
4
Ціна програми залежить від тривалості, кількості учасників, часу і дати виклику Діда Мороза, віддаленості місця проведення свята. Пам'ятайте, чим ближче до Нового року, тим вартість програми вище. Разом з Дідом Морозом до вас може приїхати Снігуронька, Сніговик, символ минає або наступаючого року, Баба-яга, Лунтик або Смішарики. Присутність додаткових героїв також збільшить вартість. Крім того, за окрему плату вам запропонують аквагрим, шоу мильних бульбашок, фокуси або акробатичний номер.
5
Перш ніж зробити свій вибір, дізнайтеся, який у агентства досвід організації дитячих свят. Ким є аніматори: студенти театральних вузів, актори місцевих театрів, педагоги або аматори. Поцікавтеся підлогою головних героїв. Прикро буде, якщо Дідом Морозом виявиться жінка середніх років. Вік і комплекція теж має значення. Занадто юний і худорлявий Дід Мороз може розчарувати дитини, так само як і огрядна Снігуронька за 40 років. І, звичайно, важливий досвід роботи аніматорів, які будуть виконувати ролі зимових чарівників. Почитайте відгуки від клієнтів, подивіться на костюми головних героїв.
6
Вибір зробили. Бронюйте дату і час. Вносите передоплату і готуйтеся до зустрічі з Дідом Морозом.
Корисна порада
Обов'язково візьміть документ про оплату послуг агентства. У ньому фіксується дата і час приїзду Діда Мороза.