Як збільшити швидкість пам'яті.

Оперативна пам'ять - один з найважливіших елементів комп'ютера, який впливає на швидкість його роботи. Щоб збільшити продуктивність ОЗУ, необхідно зменшити час її затримки (таймінги).
Інструкція
1
Перед тим як починати процедуру прискорення роботи оперативної пам'яті, переконайтеся в тому, що в даний період часу цей пристрій працює справно. Для цього відкрийте меню «Панель управління» і виберіть пункт «Система і безпека». Тепер відкрийте меню «Адміністрування» і клікніть по параметру «Кошти перевірки пам'яті Windows». У вікні, виберіть пункт «Виконати перезавантаження і перевірку».
2
Після перевірки стану оперативної пам'яті перезавантажте комп'ютер. Утримуйте клавішу Delete для відкриття меню BIOS. Тепер натисніть клавіші Ctrl і F1. Це необхідно для відкриття додаткових меню BIOS. Відкрийте пункт Advanced Chipset Features (воно може називатися інакше в різних моделях материнських плат).
3
Якщо в даному меню присутній параметр, що відповідає за напруга, що подається на планки оперативної пам'яті, то трохи підніміть його значення. Тепер вивчіть чотири характеристики таймінгів пам'яті: RAS Prеcharge dеlay, Аctive Prеchаrge Dеlay, CAS Latеncy і RАS to СAS Delаy.
4
Виділіть параметр CAS Latеncy і зменшіть його значення на 0.5. Збережіть зміни параметрів, натиснувши клавішу F10 або вибравши пункт Save & Exit. Після перезавантаження комп'ютера знову запустіть програму перевірки диска.
5
Якщо оперативна пам'ять працює стабільно, а її продуктивність підвищилася, то повторіть процедуру входу в меню BIOS і зменшите значення параметра, розташованого вище пункту CAS Latеncy.
6
Повторіть процес перевірки стану планок оперативної пам'яті. Продовжуйте зменшувати показники затримки параметрів роботи ОЗУ. Врахуйте, що необхідно поступово змінювати кожен показник, а не загострювати увагу на одному конкретному пункті. В іншому випадку, можуть відбутися серйозні збої в роботі планок, аж до їх псування.