Як поміняти струни на гітарі. Як поміняти струну на акустичній гітарі.

У радянський час в моду увійшли гра на гітарі і все, що було з цим пов'язано. Жоден ВІА небудь група не обходилися без цього інструменту. З появою електрогітари кількість груп напряму "рок" стали збільшуватися, і тоді гітара стала найпопулярнішим інструментом. А питання, як поміняти струни, не викликав сумніву: це знають усі. Але, виявляється, є деякі нюанси в цьому нехитрому справі.
Вам знадобиться
  • - гітара
  • - струни для гітари
Інструкція
1
Якщо на вашій гітарі стоять старі струни, то їх необхідно зняти. Зняти струни з гітари досить просто. На голові грифа знаходяться колки з намотуванням струн. Починаємо розкручувати кілочок, знайшовши відповідну струну. Бажано часто зривати струну пальцем, щоб не помилитися в дії. Розкручуючи кілочок і сдергівая струну, ви можете почути звучання струни. Якщо тон звучання продовжує знижуватися, то ви на правильному шляху, а якщо підвищуватися, то ви натягаєте струну замість розслаблення. Отже, струна за струною витягуємо кожну з бриджу. Бридж - місце кріплення початку струни (правіше місця гри правою рукою на струнах).
2
Тепер приступаємо до установки нових струн. Для цього струну пропускаємо через бридж і доводимо до голови грифа, де вставляємо струну в отвір кілочка. Не слід сильно тягнути струну рукою. Кінець струни піддягаємо під основну частину струни, тобто ближче до середини грифа. Тепер піднімаємо її вгору, перпендикулярно поверхні грифа. Далі опускаємо її так, щоб у нас струна навколо кілочка організувала свого роду "замочок". Після цього починаємо прокручувати кілочок. У підсумку, струна сама себе затисне.
Зверніть увагу
Якщо це вийде, то не слід провертати колок більш ніж на 3-4 обороту. Це продовжить термін служби новим струнах і зробить звук струн більш тонким.
Корисна порада
Після натягу всіх струн, скористайтеся засобами настройки гітари - тюнером або камертоном.