Як захистити себе від інфляції.

Зберігати гроші в панчосі - вірний спосіб втратити їх. Всі гроші незалежно від країни походження, номіналу і валютного курсу мають властивість знецінюватися. Тому слід серйозно задуматися над тим, як захистити себе від інфляції.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб уберегти гроші від інфляції - покласти кошти на банківський депозит. Дохід від таких вкладень можливий при розміщенні великих сум (в декілька мільйонів рублів). Якщо ж ваші заощадження менше, не турбуйтеся: депозит - вірний спосіб зберегти ваші гроші, процент по вкладу не дозволить інфляції «з'їсти» накопичення. Крім того, ви не будете обмежені в управлінні вашими заощадженнями: гроші з депозиту його власник може забрати в будь-який час.
2
Ще один спосіб збереження грошових сум - інвестування в ПІФи (пайові інвестиційні фонди) облігацій. Дохід по них перевищує відсотки по вкладу, тобто трохи вище інфляції. Однак в паї вкладаються мінімум на три роки. Дістати гроші з них тоді, коли заманеться, ви не зможете.
3
Надійний засіб проти інфляції - вкладення в дорогоцінні метали. Найдорожчий з них, звичайно ж, золото, яке окупає себе тільки в довгостроковій перспективі (від 20 до 30 років). На коротких термінах краще вкладатися в срібло, тим більше, що воно набагато волатильними (волатильність - великий перепад ціни) золота, тобто на злети й падіння курсу можна непогано заробити.
4
Якщо вам потрібно вберегти від знецінення особливо великі суми (від 700 тис. Руб.), То найрозумніше вкладати їх в покупку нерухомості. Квартирне питання в нашій країні стоїть гостро. Придбану нерухомість можна або здавати в оренду, тим самим забезпечуючи собі стабільний дохід, або перепродувати за вищою ціною. Нерухомість в найближчій перспективі дешевшати не буде, а значить, ви зможете не просто зберегти ваші кошти, але і примножити.
5
Ще один варіант збереження накопичень - покупка структурованих продуктів. Сьогодні їх пропонує більшість інвестиційних компаній. Структуровані продукти комбінують в собі вкладення в різні фінансові інструменти. Серед них є ризиковані (акції, валюти, ф'ючерси, індекси країн, що розвиваються), а є більш надійні (ПІФи облігацій, дорогоцінні метали, закриті ПІФи нерухомості). Якщо по одним інструментам вкладені вами гроші «погорять», то інші компенсують втрату. В кожному разі вкладення в структуровані продукти не тільки перекриє інфляцію, але і дасть вам шанс заробити.
Корисна порада
Не тримайте гроші під подушкою. Оскільки їх головна властивість - знецінюватися, вашою основною захистом від інфляції мають стати інвестиції.