Як поповнити баланс гаманця.

Електронний гаманець - порятунок для зайнятої людини. Не виходячи з дому, можна здійснювати покупки в інтернет-магазинах, оплачувати послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону і багато іншого. Головне, щоб на рахунку були гроші. Поповнити баланс гаманця можна різними способами.
Інструкція
1
Платіжний терміналВиберіте на терміналі пункт «Електронні гроші» або «Електронна комерція», знайдіть в запропонованому списку систему, в якій зареєстрований ваш електронний гаманець (WebMoney, Qiwi, Yandex і так далі). Введіть номер гаманця або номер телефону - залежно від того, що зажадає термінал. Підтвердіть введені дані, внесіть потрібну суму в купюроприймач, заберіть чек.
2
Пристрої самообслуговування (банкомати) Вставте пластикову карту в банкомат, введіть PIN-код, виберіть послугу «Платежі», перейдіть в підпункт «Електронні гроші» і виберіть систему, в якій зареєстрований ваш гаманець, введіть номер електронного гаманця. Вкажіть, яку суму необхідно списати з пластикової карти для поповнення балансу електронного гаманця. Підтвердіть операцію, заберіть чек.
3
Інтернет-банкінгВойдіте в особистий кабінет на сайті свого банку і виберіть послугу «Платежі». Перейдіть в розділ «Електронні гроші». Із запропонованого списку виберіть свою платіжну систему, введіть номер рахунку (ID свого гаманця) і суму, необхідну для зарахування, підтвердіть операцію. В деяких випадках буває необхідно вказати платіжні реквізити системи. Уточніть їх на офіційному сайті системи, в якій зареєстрований ваш гаманець.
4
Банківський переводОбратітесь до операционисту банківського відділення, маючи при собі документ, що підтверджує особу (паспорт). Назвіть номер електронного гаманця або реквізити платіжної системи (в останньому випадку вкажіть ID свого електронного гаманця в графі «Призначення платежу»), внесіть необхідну суму грошей, заберіть документ, що підтверджує здійснення операції.
5
Готівкою через кассуУточніте на офіційному сайті своєї платіжної системи, чи укладений договір зі сторонніми організаціями на поповнення балансу гаманців таким способом. Найчастіше послуга надається в салонах зв'язку. Назвіть співробітнику салону номер рахунку (ID електронного гаманця), внесіть гроші, заберіть чек.
6
Переклад з гаманця на кошелекВойдіте в особистий кабінет, виберіть електронний гаманець, з якого буде проводитися поповнення балансу, слідуючи інструкціям, проведіть операцію. В системі WebMoney можливий переклад з одночасним обміном валюти, наприклад, з доларового гаманця WMZ на рублевий WMR. Перейдіть в зону обміну, виберіть відповідний для вас курс обміну валюти, вкажіть з якого гаманця і на який слід переказувати грошові кошти, приєднаєте свою заявку до наявних, оплатіть комісію.