Як зібрати йо-йо. Саморобний йо йо.

Йо-йо - іграшка, популярна у всьому світі - має масу корисних свойст. З її допомогою можна розважитися, вбити час і заспокоїти нерви. Однак, далеко не в кожному магазині іграшок можна знайти настільки корисний предмет. Конструкція йо-йо зовсім нехитра: два диска на осі, до якої прив'язана мотузка, тому зробити йо-йо власними руками дуже просто.
Вам знадобиться
  • - дві порожні бляшані банки 0,33 л
  • - кругла в діаметрі паличка
  • - рідкі цвяхи
  • - мотузочок, 1 м
  • - ножиці
Інструкція
1
Щоб зібрати йо-йо, першим ділом знайдіть дві банки (наприклад, жерстяні, від солодкої газованої води, 0,33 л) і обріжте у них верх і дно. Ширина обрізаних кінців повинна бути близько сантиметра.
2
Далі потрібна вісь для майбутнього йо-йо - кругла в діаметрі паличка. Підійдуть палички для суші або олівець. Для саморобного йо-йо потрібен шматочок дерева довжиною в 3 cм. На нього нанизуйте бляшані боку йо-йо, так, щоб відстань між ними було не більше сантиметра.
3
Йо-йо майже зібраний. Залишилося тільки його обважнювати і зафіксувати. Для цього по черзі налийте в обидві половинки йо-йо побільше рідкого цвяха, даючи субстанції висохнути. Не забувайте стежити за тим, щоб вісь залишалася в центрі. Дочекайтеся повного висихання цвяхів і загніть обрізані краї обох половинок йо-йо.
4
Прив'яжіть мотузочку до осі, і можна починати гру з йо-йо.
Йо-йо - це не що інше, як звичайна іграшка, що представляє собою невелику широку котушку з намотаною на її серцевину ниткою. Гра з йо-йо заворожує і дорослих, і дітей, діючи заспокійливо, знімаючи стрес.
Вам знадобиться
  • - іграшка йо-йо
  • - трохи часу для вправи
Інструкція
1
Новачок, вперше взяв у руки йо-йо, може виявитися в легкій розгубленості. Особливо, якщо він вже бачив дії з цим предметом з боку. В чужих руках гра здається такою простою, у нього ж нитка плутається, розмотується з великими труднощами, а намотуватися самостійно і зовсім не хоче.
2
Щоб граючись поводитися з йо-йо, обріжте на ньому нитку до відповідного вам розміру. Встаньте рівно, розмотайте нитка, тримайте її в руках, а котушку покладіть на підлогу між своїх ніг. Відріжте нитку на висоті свого пупка, зробіть на її закінченні невелику петлю. Оберніть ниткою середній палець, протягніть її крізь петлю. Нитка повинна зручно лежати між першим і другим суглобами пальця.
3
Візьміть йо-йо в руки, намотайте нитку на котушку. Тепер вам доведеться освоїти правильний кидок. Киньте йо-йо вниз легко, але з деяким прискоренням. Іграшка не повинна досягти статі і вдаритися об нього.
4
Щойно йо-йо повністю розкрутиться, зробіть рукою порив вгору. Під впливом інерції іграшка почне підніматися вгору, намотуючи нитку на котушку. Вам залишиться тільки зловити йо-йо рукою, знову кинути його вниз, знову смикнути нитку вгору, зловити іграшку і так до нескінченності.
Корисна порада
Освоївши основна вправа, ви можете спробувати виконати сдедует, зване "собачка на прогулянці". Викиньте йо-йо з сильнішим прискоренням вперед і дайте йому акуратно приземлитися. Іграшка побіжить попереду вас, імітуючи собачку на повідку.