Як закрити логін.

Нерідко буває потрібно видалити свій обліковий запис на тому чи іншому сайті - закрити логін. Ця процедура може бути досить простий або ускладненої додатковими діями. Все залежить від структури сайту і налаштувань адміністратора. Як же закрити логін?
Інструкція
1
Перегляньте структуру сайту. Перейдіть в пункт настройки, який є на вашій сторінці. Якщо все гранично просто, то ви побачите пункт «Видалити сторінку», що дозволить закрити логін. Вам буде запропоновано декілька варіантів, один з яких - видалення з можливістю відновлення. Якщо він вам цікавий, прийміть його, натиснувши кнопку ОК. В іншому випадку піде повне видалення профайла. Це найпростіший варіант. Що можна зробити у випадку більш складного варіанта розвитку подій?
2
Перейдіть в меню «Налаштування сторінки». Якщо там немає пункту "Видалити профайл», вам слід скористатися довідкою сайту, яка включає в себе найбільш актуальні питання. Серед них ви знайдете рекомендації, як приховати логін, при цьому не видаляючи його. Якщо все ж видалення в даному випадку - питання принципове, то вам будуть дані необхідні рекомендації, дотримуючись яких ви зможете повністю видалити обліковий запис. Існують також сайти зі структурою зворотного зв'язку, тобто при кожному сигналі про видалення профайла один із співробітників сайту зв'язується з людиною, бажаючим зробити це дія, дізнається причину, намагається вирішити ситуацію. Нерідко вдається усунути всі незручності, які штовхнули людини на цей вчинок.
3
Якщо бажання видалити логін випливає з необхідності на деякий час сховатися із загального поля зору, але тим не менше ви були б не проти користуватися послугами даного ресурсу, зверніться до служби технічної підтримки, щоб обговорити можливість задоволення вашого прохання.
4
Дотримуйтесь кроків, зазначеним у підказці сайту. Щоб ніхто не зміг видалити логін без вашого відома, зазвичай підтвердження про видалення надсилаються на поштову скриньку, з якого відбувалася реєстрація. Відкрийте його. Перевірте, чи настав потрібний лист. Щоб остаточно підтвердити свій намір, перейдіть за посиланням в листі.