Як уповільнити відтворення.

При згадці про уповільненому відтворенні чомусь відразу перед очима постають роботи знаменитого Зака Снайдера. Зробити щось подібне, використовуючи потужності домашнього комп'ютера, вкрай складно, але, тим не менш, можна спробувати.
Вам знадобиться
  • - Sony Vegas 10;
  • - Sound Forge 10.
Інструкція
1
Скачайте відеоредактор Sony Vegas 10. Встановіть його на ваш персональний комп'ютер. Після закінчення процесу установки запустіть редактор. Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». Знайдіть на вашому комп'ютері потрібний файл, виберіть його, клікнувши один раз лівою кнопкою миші, та натисніть «Відкрити». Потрібний файл з'явиться в робочій області редактора. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. В меню оберіть пункт «Властивості». Якщо ви не завантажили русифікатор, то цей пункт буде називатися Properties.
2
Далі клікніть по вкладці Video Event і знайдіть пункт Playback rate. За замовчуванням йому присвоєно значення 1. Якщо ви хочете сповільнити відтворення, то надайте дробове значення менше 1, але не менше 0,25 - це гранично допустимий мінімальне значення. Якщо ви навпаки, хочете зробити швидкість програвання швидше, надайте значення вище 1, але не більше 4.
3
Синхронізуйте аудіодоріжку та зображенням. Для цього вам буде потрібно завантажити додаткове програмне забезпечення, таке як програма для редагування звуку - Sound Forge 10. Вона однозначно знадобиться, оскільки в Sony Vegas 10 немає інструментів для роботи зі звуком.
4
Після завершення установки, для того щоб синхронізувати відтворення відео та звуку, запустіть Sound Forge. Система пошуку файлу така ж, як і в раніше розглянутому відео редакторі. Виберіть файл, після чого програма додасть його в робочу область. Sound Forge 10 також вміє програвати і відео файли. Запустіть вбудований відеоплеєр в пункті меню View. Виберіть пункт video preview і поставте біля нього прапорець.
5
Перейдіть у вкладку Effects, потім Pitch і Shift, щоб зробити відтворення повільніше. Синхронізуйте звук з відео за допомогою спеціального повзунка, пересуваючи його вправо або вліво. Після того, як синхронізація буде виконана, натисніть ОК.
Зверніть увагу
Як уповільнити відео, як прискорити відео, а також як відтворити відео в зворотному напрямку. За допомогою програми Sony Vegas, всі ці дії виконуються дуже легко і просто. Зміна швидкості відтворення змінює час відтворення відеофайлу, однак, на таймлайн візуально воно залишається не зворушеним.
Корисна порада
Для того щоб змінити швидкість відео (прискорити або сповільнити), є кілька способів, причому кожен спосіб на відеофайл діє по-різному. Спосіб перший і найпростіший, потрібно натиснути клавішу "Ctrl", підвести курсор до краю відеофайлу і затиснутою лівою кнопкою миші При цьому швидкість сповільниться або прискориться максимум в чотири рази (це обмеження для даного способу). Зауважте, що в цьому способі звук теж змінює швидкість відтворення.