Як підключити DVD-плеєр до комп'ютера. Як дівіді samsung підключити до комп'ютера dbltj.

Якщо вам з якихось причин знадобилося підключити DVD- плеєр до комп'ютера (хоча б з міркувань банальної ліні), то зробити це, в принципі, можна , нехай і доведеться повозитися.
Інструкція
1
Відразу залиште всі спроби підключення DVD-плеєра до комп'ютера за допомогою USB-дроти. По-перше, може статися конфлікт пристроїв (буде просто незрозуміло, хто з них «ведучий, а хто« ведений), а по-друге, можуть просто-напросто не збігтися USB-роз'єми.
2
Придбайте перехідник PATA-USB. Відформатуйте жорсткий диск в файлової системі FAT32. Запишіть на нього ту музику і відео, які хочете дивитися на DVD-плеєрі. Вінчестер буде при такому розкладі виступати фактично в ролі звичайної флешки.
3
Купіть ТВ-Тюнер або плату відео-захоплення і підключіться через відповідні роз'єми. Однак ціна їх досить висока, тому їх придбання має бути виправданим.
4
Інше питання, якщо ви вирішили підключити до комп'ютера DVD-плеєр, що входить в комплект устаткування для домашнього кінотеатру, якщо для вас є принципово важливим якість відтворення звуку. Але в цьому випадку він буде виконувати роль посередника між акустичною системою і аудіокартою комп'ютера і тільки за умови, що у материнської плати є п'ятиканальний вихід.
5
Щоб підключити таким чином до аудіокарті акустичну систему через DVD-плеєр, візьміть дріт з роз'ємами «міні-джек з одного кінця (для карти) і« тюльпан (для гнізда in плеєра) - з'єднання буде встановлено.
6
Відкрийте в «Панелі управління на вашому комп'ютері меню« Звук і в параметрах устаткування вкажіть число колонок (зазвичай не менше 5-ти). Це необхідно для того, щоб скорегувати налаштування відтворення звуку відповідно до нового оточенням.
7
Увімкніть DVD-плеєр в мережу, вкажіть в його налаштуваннях правильний канал виведення звуку. В процесі відтворення ви зможете редагувати значення еквалайзера в налаштуваннях аудіокарти комп'ютера вручну або скористатися в цих цілях меню DVD-плеєра.