Як налаштувати карбюратор для мотоцикла.

Найпоширеніші мотоциклетні карбюратори мають п'ять основних пристосувань для регулювання. Основні регулювання виконуються з їх допомогою, додаткові регулювання виконуються індивідуально, залежно від марки конкретного карбюратора.
Інструкція
1
Знайдіть на корпусі карбюраторі гвинт якості суміші холостого ходу. Для збагачення паливної суміші деякого зменшення оборотів холостого ходу завертайте цей гвинт. Цим гвинтом регулюється робота карбюратора в режимі відкриття дросельної заслінки до?. На деяких моделях карбюраторів для збагачення суміші потрібно відвертати цей гвинт. Наполегливий гвинт холостого ходу також можете знайти на корпусі карбюратора. Він обмежує опускання золотника дроселя. Загорніть гвинт для підйому золотника дроселя і збільшення оборотів двигуна.
2
Відрегулюйте якість паливної суміші за допомогою дозуючої голки, яка може кріпитися в різних положеннях пружинного засувкою. Регулювання, виставлені за допомогою цієї голки, впливають на карбюратор в режимі роботи до? повного ходу. Для збагачення паливної суміші встановіть пружинну засувку в більш низькому пазу. Для збідніння, переставте засувку вгору. На деяких моделях карбюраторів засувка регулюється в 8 різних позиціях. Крім того, голка може кріпитися без засувки.
3
Якість паливної суміші для роботи карбюратора в режимі повного ходу відрегулюйте підбором головного жиклера з розпилювачем. Підбір цього жиклера також впливатиме на роботу карбюратора у всіх режимах. В різних карбюраторах жиклер може розташовуватися як горизонтально, так і вертикально. При наявності декількох канавок на запірної голці поплавцевої камери відрегулюйте склад паливної суміші для всіх режимів роботи. Щоб збіднити суміш, переставте голку вище, щодо рівня палива в камері поплавця.
4
На карбюраторах з відсутньою системою холостого ходу регулювання проводите за допомогою дозуючої голки, головного паливного жиклера і наполегливої гвинта холостого ходу. На карбюраторах старих моделей і спрощених карбюраторах регулювання виконайте, змінюючи величину щілини під золотником дроселя за допомогою штуцера-упору.
5
Перед регулюванням карбюратора прогрійте двигун. Почніть з регулювання холостого ходу. Для цього на кришці камери змішувача загорніть наполегливий гвинт до кінця. Свічку встановіть чисту і надійну. На чотиритактному двигуні виставте пізніше запалювання. Запустіть двигун і закрийте рукою золотник дроселя. Якщо двигун затихне, почніть потроху відвертати наполегливий гвинт холостого ходу доти, поки двигун не стане стійко працювати при закритій дросельної заслінки.
6
Потім гвинтом якості (складу) паливної суміші виставите максимальні обороти двигуна. Після цього гвинтом холостого ходу зменшуйте обороти холостого ходу до появи ознак нестійкої роботи двигуна. Таким чином, відрегулюйте карбюратор, поперемінно збільшуючи обороти шляхом збіднення суміші і знижуючи обороти зменшуючи величину щілини під дросельної заслінкою. При досягненні сталої роботи двигуна на холостому ходу на мінімальних обертах, відверніть гвинт регулювання якості суміші на? обороту і застопоріть його, не допускаючи зміщення зі встановленого положення. Зверніть увагу: якщо карбюратор зношений, якісної регулювання роботи на холостому ходу домогтися не вийти.
7
При регулюванні карбюратора на середніх режимах роботи враховуйте, що при перестановці дозирующей голки вгору збільшиться прийомистість мотоцикла і підвищиться витрата палива. Якщо прийомистість і витрата палива задовільні, не переставляти дозирующую голку. Якщо свічка запалювання забивається кіптявою, збіднюючи паливну суміш, опустивши дозирующую голку на одну або дві канавки. Для усунення детонації і зворотних спалахів в карбюраторі, голку підійміть на 1-2 позиції.
8
Якщо в режимі повного ходу двигун не розвиває повної потужності, випробуйте роботу карбюратора з іншим розміром головного паливного жиклера. Для збільшення потужності двигуна слід встановити жиклер з пропускною здатністю на 10-20% вище.