Як вставити кнопку на клавіатуру в ноутбуці.

Принцип будови клавіатури в ноутбуці і звичайному персональному комп'ютері мало чим відрізняється. Тому, якщо виникла необхідність вставити кнопку в клавіатуру, не потрібно володіти якимись спеціальними знаннями.
Інструкція
1
Вийміть кнопку, яку ви хочете замінити. Щоб вставити кнопку, потрібно знати, як вона витягується. Якщо справа стосується звичайної клавіатури персонального комп'ютера, то досить обхопити кнопку з двох сторін і виробляти розгойдують руху, поки кнопка не піддасться і не буде знята зі своєї бази. У випадку з ноутбуком, де кнопки більш плоскі, слід дотримуватися великої обережності, щоб не пошкодити одне з кріплень кнопки. Для цього використовуйте звичайну скріпку. Розігніть її та піддіньте один кінець кнопки. Плавним рухом зніміть її з бази.
2
Запишіть розташування кнопок на клавіатурі. Якщо ви збираєтеся зняти кілька кнопок, то вам потрібно буде вставити їх на те ж місце, щоб потім було комфортно працювати. Запам'ятати, де вони розташовуються, навряд чи вдасться, тому краще записати. Після цього вийміть кнопки, почистіть їх базу, якщо витяг вироблялося з цією метою.
3
Потім, щоб вставити кнопку на клавіатуру в ноутбуці, встановіть її, щоб вона точно стикалася з базою. Потім плавним рухом поверніть її на колишнє місце. Не застосовуйте силу, коли це не потрібно. Кнопки повинні легко вилучатись і легко вставлятися. Якщо ви зламаєте саму базу, то вставити кнопку буде просто неможливо, що сильно зашкодить вашій подальшій роботі з комп'ютером.
4
Перевірте відповідність кріплень кнопок. Це вам знадобиться в тому випадку, якщо ви збираєтеся замінити обридлі кнопки в вашому ноутбуці на якісь більш, як вам здається, стильні. У різних виробників може бути різна система кріплення, тому, купуючи набір кнопок, поцікавтеся, чи підійдуть вони для вашого ноутбука. Далі проводите все згідно з інструкціями наведеними вище. Не виймайте всі кнопки відразу. Краще буде вставити в ноутбук кнопки по одній, щоб не переплутати їх місцерозташування.