Як оновити Яндекс.Бар.

Яндекс.Бар - вкрай зручна річ. Це туллбар для Mozilla Firefox, який має безліч цікавих і потрібних можливостей. Він може показувати погоду, пробки, дає швидкий доступ до вашої пошти на Яндексі, і багато іншого.
Інструкція
1
Зазвичай ця програма автоматично пропонує оновитися, як тільки ви заходите в браузер. Однак якщо з якихось причин автоматичне оновлення не відбулося, ви можете зробити це вручну. Для цього зайдіть в бразуер Mozilla Firefox і перейдіть на офіційний сайт: http://bar.yandex.ru
2
На сайті ви бачите велику помаранчеву кнопку «Встановіть Яндекс.Бар». На ній написана інформація про останню версію програми і про її вазі. Натисніть на неї.
3
Вгорі браузера з'являється біле віконце з написом: «Firefox заблокував запит на установку програмного забезпечення на комп'ютер з цього сайту». Натисніть «Дозволити».
4
З'являється віконце «Установка програмного забезпечення». Дочекайтеся, поки стане доступна кнопка «Встановити зараз» (3-4 секунди), і натисніть на неї.
5
Вгорі браузера з'являється маленьке біле віконце «Яндекс.Бар буде встановлений після перезапуску вами Firefox». Натисніть «Запустити знову зараз».
6
Якщо після перезапуску з'явиться віконце «Firefox працює в безпечному режимі», то приберіть галочки з усіх пунктів і натисніть "Вихід".
7
Firefox перезапускается. Все готово, на вашому комп'ютері встановлена сама остання робоча версія програми Яндекс.Бар!
Зверніть увагу
Встановлюйте і оновлюйте Яндекс.Бар тільки з офіційного сайту, тому що на сторонніх сайтах програма може бути заражена вірусами або просто опинитися з багами.
Корисна порада
Яндекс.Бар існує не тільки для Mozilla Firefox, а й для Google Chrome, Opera, Safari і Internet Explorer. Однак у версіях для цих браузерів менше функцій і вони менш зручні, ніж версія для Firefox. Ви можете встановити ці версії, зайшовши на офіційний сайт з потрібного браузера.
Яндекс . Бар представляє собою постійно оновлюваний і вдосконалюваних розширення для інтернет браузерів, вбудовувати в оглядач у вигляді додаткової панелі інструментів. Основною функцією Яндекс . Бар є полегшення роботи з персональними сервісами Яндекс а та інтернетом в цілому. Розглянемо оновлення цього тулбара на прикладі інтернет-оглядача Firefox.
Інструкція
1
Запустіть браузер Mozilla Firefox і перейдіть на сайт bar.yandex.ru/firefox для установки необхідного розширення.
2
Натисніть на кнопку «Встановити Яндекс . Бар" і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
3
Дочекайтеся завершення процесу установки і перезавантажте браузер для застосування обраних змін.
4
Виберіть пункт «Інструменти/Додатки» у верхній панелі інструментів браузера Mozilla Firefox для видалення інтернет-розширення.
5
Вкажіть Яндекс . Бар у вікні, зі списком встановлених розширень і натисніть кнопку «Видалити».
6
Перезапустіть браузер для застосування обраних змін.
7
Погодьтеся з пропозицією автоматичного оновлення при його появі або виконайте його вручну.
8
Відкрийте пункт меню «Інструменти/Додатки» у верхній панелі інструментів браузера Mozilla Firefox для установки оновлень.
9
Виберіть Яндекс . Бар в списку встановлених розширень діалогового вікна та натисніть кнопку «Знайти оновлення».
10
Виконайте завантаження оновлень і перезапустіть браузер.
11
Відкрийте пункт меню «Інструменти/Додатки» у верхній панелі інструментів браузера Mozilla Firefox для виправлення помилки авторизації після оновлення браузера і перейдіть в пункт "Налаштування". (Повідомлення системи може виглядати як «Вхід не виконано. Перевірте правильність імені та пароля. »)
12
Перейдіть на вкладку «Конфіденційність» і застосуєте прапорець на полі «Приймати cookies зі сторонніх сайтів».
13
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
14
Ознайомтеся з пропонованими кнопками розробників і виберіть необхідні.
15
Виконайте клік миші на поле посилання бажаної кнопки на сторінці розробника для установки в Яндекс . Бар. Перевстановлення самого розширення не буде потрібно.