Як прошити бортовий комп'ютер.

Бортовий комп'ютер став незамінним в сучасних автомобілях. Він робить поїздки простіше і забезпечує максимальний потік корисної інформації для водія. Але не всі БК працюють коректно, часто вони потребують перепрошиванню. Зробити це допоможе коротке керівництво.
Інструкція
1
Запишіть версію апаратної реалізації бортового комп'ютера перед перепрошивкой. Вона показується під час подачі живлення у верхньому рядку.
2
Скачайте файл оновлення і завантажувач. Все повинно відповідати версії апаратної реалізації БК, інакше після перепрошивки пристрій працювати не буде.
3
Підключіть COM-порт адаптера до ПК, з'єднайте з БК роз'єм для його підключення. Підключіть живлення до роз'єму, але поки не подавайте харчування.
4
Запустити програму під назвою Boot24. Перед вами з'явитися вікно, в якому буде кілька розділів меню: «Вибрати СОМ-порт», «Відкрити файл прошивки», «Завантажити».
5
Натисніть кнопку під назвою «Вибрати СОМ-порт». Натисніть на маленький трикутник і в випадаючому списку доступних портів виберіть той, до якого підключений ваш адаптер К-лінії. Після чого натисніть кнопку «ОК». Ці дії необхідно робити всього один раз, так як утиліта автоматично запам'ятовує спочатку зазначений порт.
6
Натисніть кнопку під назвою «Відкрити файл прошивки». На дисплеї з'явиться вікно, в якому вам потрібно вказати файл з прошивкою (* .rom). Після цього натисніть «ОК». Його часто можна знайти в тій же папці, де знаходиться сама програма. Якщо не змінювалась назва файлу, і він раніше вже був довантажуючи в утиліту - ці дії можна не робити. Утиліта самостійно запам'ятовує місце розташування і ім'я останнього зазначеного файлу і під час завантаження зчитує файл з диска.
7
Вимкніть живлення бортового комп'ютера (якщо воно було включено) та натисніть на кнопку «Завантажити». На моніторі повинна з'явитися напис «Увімкніть БК». Якщо хочете скасувати установку, натисніть «Cancel».
8
Увімкніть живлення бортового комп'ютера. Якщо все зроблено правильно, то під час підключення моментально почнеться завантаження утиліти. Індикатор ходу процесу установки буде рости. Якщо все пройшло успішно, то в момент успішного завершення з'явиться напис «Завантаження закінчена», а це означає, що БК готовий до роботи.
Корисна порада
Процес установки перервався. Запрограмуйте БК повторно, інакше він коректно працювати не буде (а то й зовсім відмовиться працювати).