Як прикрасити одяг стразами. Як прикрасити стразами одяг своїми руками.

Одяг зі стразами з регулярною періодичністю входить в моду і настільки ж часто звинувачується в «циганщина». Однак виробники невпинно випускають нові колекції блискучого декоративного матеріалу. Існує навіть спеціальна професія - крісталайзер. Ці люди займаються обробкою нарядів стразами. Але для того, щоб оживити плаття, кофточку, сумку або джинси не обов'язково звертатися до фахівців. Прикрасити одяг стразами можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - ватяні палички;
  • - пінцет;
  • - термопленка для страз;
  • - праска;
  • - основний інструмент крісталайзера ;
  • - стрази.
Інструкція
1
Оберіть готову картинку, яку ви хочете викласти зі стразів на тканини. Намалювати ескіз для прикраси текстилю стразами можна і самостійно. Контури малюнка роздруковуйте або малюйте в дзеркальному відображенні. Це пов'язано з особливістю подальшого накладення страз.
2
Щоб прикрасити одяг стразами, картинку-ескіз прикріпіть до столу за допомогою скотча, зверху покладіть Термоклейові плівку, приклеївши її скотчем до столу. Підкладку з плівки необхідно зняти. Збережіть її, якщо не збираєтеся приклеювати аплікацію з страз на одяг одразу ж після її виготовлення.
3
Далі для прикраси текстилю стразами візьміть ватяну паличку, змочіть її в воді і підчепите окремі кристалики за їх «дно». Для цієї операції можна також скористатися пінцетом або основним інструментом крісталайзера. Захопивши страз, покладіть його на малюнок туди, куди потрібно. Він повинен лежати вверх клейовим дном.
4
Уклавши всі кристали, приступайте безпосередньо до прикраси тканини стразами. Для цього прикладіть заготовку для аплікації до того місця, де вона повинна буде розташовуватися. Стрази повинні клейовим дном стосуватися тканини, а зверху бути покриті термопленкой.
5
Візьміть праску і виставте температурний режим «Для бавовни». Пройдіться праскою по аплікації поверх термопленки, притискаючи кожну ділянку від 5 до 30 секунд.
6
Видаліть термопленку. Все стрази повинні залишитися на своїх місцях. Якщо якісь окремі кристалики НЕ приклеїлися, поверніть термопленку на місце і повторіть маніпуляції з праскою.
7
Після того, як клей «взявся», а термопленка віддалилася без страз, пройдіться праскою в режимі пара по всій аплікації, злегка торкаючись кристалів.
Зверніть увагу
Не використовуйте клей для прикріплення страз до тканини, якщо не хочете, щоб вони відвалилися через якийсь час. Якщо не хочете возитися з термоклеевой плівкою, візьміть пришивні стрази.
Корисна порада
Існують готові термоклеевие аплікації з страз, які можна легко приклеїти на одяг. Щоб не зробити зі свого одягу циганський наряд, використовуйте стрази в помірній кількості.