Як вставити фото в рамку в Фотошопі.

Не дарма в фотоальбомах деяких соціальних мереж і фотохостингів навколо фотографії при перегляді генерується тонка рамка, яка візуально обмежує простір фотографії і створює відчуття закінченості знімка. Рамку можна використовувати для стилізації фотографії, в деяких випадках широкої рамкою можна прикрити не зовсім вдалі фрагменти зображення. За допомогою редактора Photoshop ви зможете створити рамку для своєї фотографії або вставити фото в уже існуючу рамку.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з рамкою;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Якщо у вас вже є готовий PSD, PNG або TIFF файл з рамкою для фото, завантажте його і свою фотографію в Photoshop. Можете просто перетягнути мишкою потрібні файли у вікно графічного редактора.Виделіте зображення рамки командою All («Все») з меню Select («Виділення»). Створіть копію виділеного фрагмента командою Copy («Копіювати») меню Edit («Редагування»). Клацніть мишкою по своїй фотографії та вставте рамку командою Paste («Вставити»). Відредагуйте розмір рамки за допомогою команди Free Transform («Вільна трансформація») меню Edit («Редагування»). Перетягуючи мишкою кордону рамки, ви зможете змінити ширину і висоту зображення на редагованому шарі. Натисніть на клавішу Enter для застосування трансформаціі.Сохраніте отриманий файл у форматі JPG за допомогою команди Save As («Зберегти як») меню File («Файл»).
2
Якщо вам не вдалося завантажити з інтернету готовий файл з рамкою, не впадайте у відчай, а спробуйте додати до своєї фотографії одну з рамок-фігур, які є в Photoshop. Щоб це зробити, виберіть інструмент Custom Shape Tool («Постать довільної форми»). Клікніть по стрілочки в панелі Shape («Постать»), яку можна побачити під головним меню. Виберіть підходящу рамку у вікні. Намалюйте рамку, клікнувши мишкою по лівому верхньому куті фотографії та потягнувши її вниз і вправо при затиснутою лівою кнопке.Для того щоб зробити рамку декілька більш мальовничій, застосуєте до неї один із стилів палітри Styles («Стилі»). Якщо вас не влаштовує жоден із стилів, завантажених в палітру за умовчанням, клікніть лівою кнопкою мишки по кнопці зі стрілочкою в правому верхньому куті палітри. Виберіть зі списку інший набір стілей.Сохраніте фото з рамкою в форматі JPG.
3
Є інший спосіб отримати оригінальну рамку для фотографії. Можна зробити її з фрагмента самої фотографії. Для цього виберіть один з інструментів для створення виділення: Rectangular Marquee Tool («Прямокутне виділення») або Elliptical Marquee Tool («Еліптичне виділення»). Для створення виділень більш складної форми використовуйте Polygonal Lasso Tool («Багатокутне ласо»). За допомогою будь-якого з цих інструментів виділіть область фотографії, яка повинна бути видна з-під рамки. Інвертуйте виділення гарячими клавішами Shift + Ctrl + I. Скопіюйте заготовку для рамки поєднанням клавіш Ctrl + C і вставте її на новий шар поєднанням Ctrl + V.Обработайте рамку фільтром Gaussian Blur з меню Filter («Фільтр»). Радіус розмиття виставите не менше десяти пікселів, щоб дійсно розмити ізображеніе.Добавьте завершальний штрих до рамки, обведення. Це можна зробити, клікнувши правою кнопкою мишки по шару з рамкою і вибравши опцію Blending Options («Параметри накладання»). Клацніть по пункту Stroke («Обведення»). У вікні, налаштуйте розмір обведення на свій розсуд, у спадному меню Position («Позиція») виберіть Inside («Всередині»). Клацніть по кольоровому прямокутнику і виберіть колір, що підходить для обведення. Натисніть на кнопку ОК і збережіть файл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6jfZQDDkxjQ
Багаті можливості обробки зображень Adobe Photoshop дозволяють додати фотографії закінчений вигляд, помістивши її в рамку. Створити рамку можна різними способами, вибираючи на власний смак колір, розмір і текстуру.
Інструкція
1
Відкрийте ваше зображення. В меню Image, використовуючи команду Image Size, подивіться його розміри. В меню File виберіть команду New і введіть розміри нового файлу більше основного зображення на ширину рамки. Залийте нову картинку відповідним кольором за допомогою інструменту Paint Bucket Tool.
2
Знову відкрийте основне зображення, натисніть Ctrl + A, щоб виділити його, і Ctrl + C, щоб скопіювати в буфер обміну. Відкрийте файл з рамкою і вставте головну картинку Ctrl + V.
3
Перейдіть на шар з рамкою і двічі клацніть по іконці. У вікні Layer Style відкрийте Bevel and Emboss і виберіть підходящу текстуру для заливки. Налаштуйте параметри Deps, Size та Soften так, щоб рамка виглядала об'ємною. Додайте внутрішню і зовнішню тінь (Inner Shadow і Drop Shadow). В меню Satin виберіть колір більш темний, ніж колір рамки, і поставте режим змішування Multiplay.
4
Можна вчинити інакше. Відкрийте основне зображення і натисніть Ctrl + A. В меню Selection вибирайте команду Transform Selection. Утримуючи клавішу Shift, змініть розмір виділення так, щоб відступ від країв картинки дорівнював ширині рамки.
5
У тому ж меню Selection виберіть команду Inverse або застосуєте клавіші Ctrl + Shift + I. Скопіюйте виділення на новий шар Ctrl + J. Залийте за допомогою Paint Bucket Tool рамку відповідним кольором або текстурою. Використовуючи вікно Layer Style, додайте новому шару тінь, об'єм, глянець і т.д.
6
Зробити виділення у вигляді рамки можна за допомогою інструменту Rectangle Tool або Rounded Rectangle Tool. У другому випадку ви отримаєте рамку з закругленими краями. Натисніть клавішу U і відзначте на панелі налаштувань вид виділення та інструмент Path. Намалюйте прямокутник, відступивши від країв зображення на ширину рамки.
7
Клацніть по межі прямокутника правою кнопкою і вибирайте Make Selection. Інвертуйте виділення Ctrl + Shift + I, скопіюйте на новий шар і дійте, як описано вище.