Як розкрити здібності.

Відомо, що середньостатистична людина використовує свої можливості лише на 4%. Все інше знаходиться в сплячому стані. Однак є кілька вправ, які допоможуть вам розкрити дрімаючі до часу здібності. Виконуйте їх щодня і дуже скоро ви помітите в собі позитивні зміни.
Інструкція
1
Намагайтеся використовувати обидві руки з однаковим навантаженням. Вчіться писати, їсти, чистити зуби, розчісуватися обома руками. Особливу трудність на перших порах викликає користування мишкою іншою рукою. Навіщо це потрібно? Щоб обидві півкулі були одно навантажені. До того ж, коли одна півкуля займається роботою, яку контролювало інше, з'являються нові зв'язки в головному мозку.
2
Згадайте фільм «Без почуттів». Спробуйте, як герой цього фільму відключати одне зі своїх почуттів. Проведіть деякий час з зав'язаними очима потім з заткнутими вухами і так далі. Коли мозок не може відчувати звичні органи почуттів, він починає шукати нові шляхи для орієнтування в просторі. Це теж допомагає розвитку здібностей.
3
Смакуйте їжу. Це допоможе розвивати ваші смакові відчуття. Спробуйте відчути смак вина, шоколаду, сиру і так далі.
4
Займайтеся творчістю. Причому не одним його видом, а пізнавайте різні способи творення - ліплення, вишивання, фотомонтаж. Є багато способів творити.
5
Спробуйте перевернути весь свій світ з ніг на голову. Уявіть, що всі ваші уявлення, принципи змінилися на протилежні. Думайте, як би змінилося ваше життя. Мрійте без кордонів. Нехай політ вашої думки не зупинить ніщо.
6
Вирішуйте ребуси, кросворди, осягайте логіку, постарайтеся вивчити науковий раціональний метод мислення з його дедуктивним, індуктивним методами, аналізом, синтезом, діалектикою і матеріалістичним поглядом на світ.
7
Займіться спортом. Розвиток тіла дасть вам додаткові здібності. До того ж тренований організм легко протистоїть стресу, а також здатний на все ті звершення, які ви йому приготували. Давайте організму час для відпочинку, сну. Спробуйте практикувати короткий сон. Коли у вас нічого не болітиме, організм буде повний сил, тоді й позитивне ставлення до світу, необхідне для розвитку здібностей супроводжуватиме вас по життю.
8
Будьте безпосередні і прості як діти, розвивайте своє почуття гумору.
9
Пишіть багато, пишіть скрізь, записуйте в свій блог всі свої думки, ідеї. Складіть цілий банк своїх ідей. Раптом ви зможете їх коли-небудь здійснити?
10
Розвивайте своє відчуття часу і простору. Спробуйте по відчуттю розрахувати проміжок часу.
11
І найголовніше - не зупиняйтеся на досягнутому і досягайте більшого, ніж ви припускали. Саме в подоланні своєї немічності ви станете справжнім титаном, як колись ним став Леонардо Да Вінчі.