Як зберегти пошту outlook express. чи можна в outlook express зберігати архіви.

Outlook Express являє собою клієнт електронної пошти. Ця програма стандартна в ОС Windows і дозволяє працювати одночасно з декількома обліковими записами електронної пошти. Але що робити при перевстановлення системи, щоб зберегти свої налаштування і листи з програми?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Outlook Express.
Інструкція
1
Визначте версію програми, щоб скопіювати пошту з Outlook Express, в різних версіях можуть бути різні шляхи і способи збереження повідомлень з клієнта. Дізнатися версію клієнта для збереження поштових повідомлень Outlook можна таким чином: запустите програму, відкрийте меню «Довідка» (Help), виберіть пункт «Про програму», відкриється вікно, в якому буде вказана версія клієнта.
2
Збережіть поштові повідомлення з Outlook Express 5.0, для цього перейдіть в папку з встановленою програмою (\ Program Files \ Outlook Express), знайдіть там папку Tools, а в ній перейдіть в папку за наступним шляхом Options/Maintenance/Store Folder . В папці Store Folder зберігаються повідомлення електронної пошти, якщо такий папки не знайшли, виконайте наступний крок.
3
Виконайте команду «Знайти» з головного меню, виберіть пункт «Файли і папки» і в полі «Ім'я» введіть наступне: * .dbx. Таке розширення і є повідомлення електронної пошти. Клацніть по будь-якому файлу правою кнопкою миші, виберіть команду «Перейти до папки», що відкрилася папка містить всю вашу пошту, для збереження електронних повідомлень скопіюйте папку в потрібне місце на диску.
4
Проведіть збереження пошти Outlook Express 6 і вище. Відкрийте програму, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості», там знайдіть шлях до папки, де зберігаються дані листи. Наприклад, вона може називатися Вхідні .dbx. Перемістіть ці папки в потрібне місце на диску і після переустановлення системи скопіюйте в аналогічну папку з знову встановленим клієнтом, і ваші листи будуть доступні в новій ОС.
5
Виконайте в програмі Outlook Express команду «Файл» - «Експорт повідомлень в Outlook», виберіть всі необхідні папки, потім перейдіть в програму Outlook, виберіть меню «Файл», команда «Імпорт і експорт». Далі виберіть пункт «Експорт у файл», далі «Файл особистих папок», виберіть потрібну папку, встановіть прапорець «Включити вкладені папки», вкажіть шлях для збереження електронних повідомлень та ім'я архіву. Отриманий архів і є ваша збережена пошта з програми Outlook Express.
Outlook express - одна з найпопулярніших програм для відправки та збору повідомлень. Відправлення повідомлень через Outlook здійснюється дуже просто. Для цього складіть текст листа, після чого здійснюйте відправку необхідного адресату.
Інструкція
1
Але багатьом людям необхідно відправити повідомлення не відразу, а, скажімо, через певний час. Для цього, розглянемо ситуацію, коли необхідно зберегти повідомлення Outlook. Складіть текст листа, виберіть тему, заповніть поля «від кого», «кому» і «копія». Поле цього відкрийте вкладку «Файл», а далі клікніть на пункт «Зберегти». По можливості намагайтеся зберігати повідомлення у міру написання. Роблячи таким чином, ви застрахуете себе від наслідків перепадів напруги електрики, після яких повідомлення може загубитися в силу раптового відключення комп'ютера.
2
Функціонал програми Outlook Express дозволяє зберігати повідомлення автоматично. Це відбувається в момент, коли ви пишете листа. Іншими словами, будь-які повідомлення outlook буде зберігатися в папці «Чернетки». Як тільки ви написали текст листа, але раптово вирішили закрити програму Outlook express, ви побачите повідомлення про те, що повідомлення автоматично збережено. Якщо вам необхідно повернутися до написаного повідомленням знову, зайдіть в папку «Чернетки». Там ви побачите своє збережене повідомлення.
3
Якщо вам необхідно дізнатися, де зберігаються повідомлення outlook на вашому персональному комп'ютері, виконайте наступну комбінацію: "Сервис-> Параметри-> обслуговування-> Банк повідомлень". Банк повідомлень - це якраз те місце, де зберігаються всі ваші листи і новини. Як тільки ви виконаєте ці нескладні дії, побачите приблизно такий напис у командному рядку "C: \ WINDOWS \ Application Data \ Identities \ ...". Зверніть увагу на папку Identities і зробіть її копію або архів. Таким чином, ви завжди зможете відновити історію повідомлень.