Як збільшити швидкість інтеренет.

Для прискорення роботи в інтернеті можна використовувати різні хитрощі. Одними з них є різні функції в сучасних браузерах, що дозволяють знизити час завантаження сторінок. Як же їх використовувати найбільш ефективно?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Пришвидшіть інтернет з використанням браузера Mozilla Firefox. Останню версію цього безкоштовного браузера можна завантажити на сайті http://www.mozilla-europe.org/ru/. Завдяки цим простим діям, ви можете значно підвищити швидкість інтернету. По-перше, зменшіть споживання пам'яті програми, для цього відкрийте нову вкладку або вікно, наберіть в адресному рядку команду about config. Знайдіть рядок browser.sessionhistory.max_total_viewer, встановіть для неї значення 0.
2
Виконайте збільшення швидкості завантаження сторінок. У цьому ж вікні знайдіть рядок Network.http.pipelining, встановіть для цього рядка значення True, для рядка Тetwork.http.proxy.pipelining - теж значення True, і для рядка Network.http.pipelining.maxrequests встановіть значення 5. Далі перезапустите програму Mozilla.
3
Налаштуйте швидкість портів, щоб підняти швидкість інтернету. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління», перейдіть у вкладку «Система». У ній виберіть «Обладнання», перейдіть у вкладку «Диспетчер пристроїв». Перейдіть в даному вікні до опції «Порти».
4
Розгорніть список натисканням на плюс, виберіть послідовний порт COM1, натисніть правою кнопкою миші на ньому, виберіть пункт «Властивості», зайдіть і виберіть вкладку «Параметри порту», далі в рядку швидкість необхідно встановити максимально допустиме значення. Наприклад, за умовчанням встановлено значення 9600, а встановити можна 128000.
5
Налаштуйте дані пропускної можливості вашого каналу, це виконується в реєстрі. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Виконати», введіть gpedit.msc, натисніть «ОК», далі перейдіть у вкладку «Конфігурація комп'ютера», там перейдіть в пункт "Адміністративні шаблони», виберіть пункт «Мережа», далі «Диспетчер пакетів »та« Фонова інтелектуальна служба передачі ». Необхідно встановити позначку «Не встановлено».