Як встановлювати міні програми на бічній панелі.

Бічна панель являє собою додаткову опцію в операційних системах Vista і Windows 7. На неї можна встановлювати різні додатки для зручності роботи в ОС. Як же це правильно робити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до мережі інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте бічну панель, щоб встановити міні-додаток, для цього натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Програми», далі пункт «Стандартні» і в цьому меню «Бічна панель Windows». Щоб вона була видна весь час, налаштуйте її так, щоб вона не закривалася іншими вікнами. Її ширина фіксована.
2
Відкрийте «Панель управління», виберіть пункт «Оформлення та персоналізація», там клацніть «Властивості бічної панелі Windows». Виберіть пункт «Бічна панель поверх інших вікон». Натисніть «ОК».
3
Початок роботи з міні-додатками бічній панелі. В Windows існує невеликий набір додатків, деякі з них з'являються за замовчуванням на бічній панелі. Клацніть по кнопці з зображенням плюса в бічній панелі біля напису «Міні-додатки», щоб встановити міні-додаток на бічну панель. Далі натисніть на кнопки прокрутки, для перегляду всіх додатків. Виберіть потрібний додаток, клацніть по кнопці «Показати відомості», щоб побачити інформацію про даний додатку.
4
Завантажте з інтернету додаткові додатки на бічній панелі, для цього перейдіть на веб-вузол Microsoft Gadgets, в колекцію міні-додатків. Також перейдіть за посиланням http://vista.gallery.microsoft.com/vista/SideBar.aspx?mkt=ru-ru, там виберіть для установки міні-додатки на бічну панель, натиснувши на кнопку «Перегляд всіх гаджетів».
5
Зліва виберіть категорію, в якій виберіть необхідне міні-додаток. Натисніть кнопку «Завантажити», щоб поставити міні-додаток на бічну панель Windows, далі клацніть по кнопці "Встановити".
6
Дочекайтеся завантаження гаджета і встановіть його на комп'ютер. Впорядкуйте встановлені додатки, для цього прикріпіть всі додатки до бічної панелі. Щоб змінити порядок показу додатків, просто перетягніть додаток на інше місце. Можна перемістити частину додатків на робочий стіл Windows.