Як вибрати тв кабель.

Деякі користувачі вважають за краще використовувати замість монітора рідкокристалічний або плазмовий телевізор. Інші підключають ці пристрої спільно зі стандартним монітором. В обох ситуаціях необхідно правильно вибрати кабель для ТБ.
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, які роз'єми присутні біля телевізора і відеокарти комп'ютера. Природно, у другому випадку враховуйте тільки вільні слоти, до яких в даний час не підключений монітор. Найчастіше, відеокарти комп'ютера володіють наступними портами для передачі відеосигналу: DVI, HDMI і VGA.
2
У сучасних телевізорів досить часто присутні всі ці канали, за винятком порту DVI. З перерахованих вище роз'ємів тільки VGA передає аналоговий сигнал. Інші порти відносяться до цифрових. Придбайте кабель, що містить потрібні роз'єми. Рекомендують використовувати кабель HDMI-HDMI, тому що він дозволяє передавати не тільки відео, але і звуковий сигнал.
3
Пам'ятайте про те, що існують перехідники з DVI на HDMI і з VGA на DVI. Теоретично, можна з'єднати навіть канал VGA з портом HDMI. Але якщо є можливість підключити цифрові роз'єми, то здійсните дане з'єднання. Це дозволить підвищити якість зображення телевізора.
4
З'єднайте обраним кабелем і перехідниками потрібні роз'єми в телевізорі й комп'ютері. Включіть обидва обладнання. Зайдіть в меню налаштувань телевізора. Виберіть потрібний канал для прийому відеосигналу.
5
Тепер відкрийте налаштування екрану в комп'ютері. У Windows Seven для цього достатньо натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і вибрати пункт «Дозвіл екрану».
6
Виділіть значок, що символізує ваш монітор, і активуйте параметр «Зробити цей екран основним». Тепер в меню налаштувань двох моніторів виберіть пункт «Розширити цей екран». Це дозволить вам використовувати стандартний монітор в звичних цілях, одночасно з цим запускаючи на телевізорі різні додатки.
7
Якщо ви все-таки вирішили використовувати функцію «Дублювати ці екрани», то встановіть однакове дозвіл в телевізорі і моніторі. Це дозволить вам позбавитися від спотворення зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NHC8HVp3d3Q