Як підібрати холодильник: секрети правильного вибору.

Сучасний ринок побутової техніки заповнений величезною кількістю холодильників найрізноманітніших моделей, розмірів, конструкцій, вартості. Головне в цьому морі техніки - зробити правильний вибір. Адже покупцеві хочеться, щоб холодильник прослужив не один десяток років і був простий і зручний в обігу. Тому отримати корисну інформацію про купується техніці бажано заздалегідь.
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначитися з розмірами холодильника. Оскільки найчастіше побутова техніка розташовується на кухні, необхідно виходити саме з її розмірів. Виміряйте ваш старий холодильник, габарити якого можуть послужити для вас орієнтиром. Не варто забувати і про питання його доставки до місця установки. Не полінуйтеся виміряти вхідні двері, щоб не виникло проблем з проносом холодильника. При установці врахуйте не тільки площа розміщення холодильника, але і навколишній простір, щоб відкрита дверцята не створювала перешкод для проходу.
2
Іноді покупці не можуть визначитися з брендом. Виділити із загальної маси виробників найкращий і надійний не представляється можливим. Одних цікавлять функції і можливості агрегату, інші звертають увагу на дизайн, треті - за практичність машини, тому єдиної думки тут бути не може.
3
Необхідно звернути особливу увагу на наявність морозильних камер холодильника. В однокамерних відсутній морозилка, а двокамерні холодильники - це моделі з холодильним і морозильним відділеннями. Якщо ваша сім'я складається з 3-4 осіб, то розмір морозильної камери в 200-250 літрів цілком підійде для вас.
4
Особливо вивчіть систему розморозки холодильника. На сьогодні застосовуються дві основні системи - крапельна і No Frost. Звичайно, при виборі переважніше система No Frost, яка запобігає утворенню льоду в холодильній камері. Але повністю уникнути обслуговування холодильника при цій системі не вдасться - 2 рази на рік його потрібно обов'язково розморожувати. Холодильники з крапельної системою коштують дешевше, ніж з системою No Frost. Існують також моделі з комбінованими системами охолодження.
5
Важливу роль при виборі може грати і енергоекономічність холодильника. Звичайно ж, більш економічні холодильники коштуватимуть дорожче.
6
Також деякі моделі можуть мати додаткові функції - це і спеціальна поличка для зберігання кремів і масок, звуковий сигнал, льдогенератор, лоток для заморожування ягід, режим відпустки і т.д. Наявність цих функцій також веде до подорожчання техніки.
7
Ціна грає основну роль при виборі холодильника. Вона залежить від обсягу холодильника, від кількості та системи роботи холодильної та морозильної камер, від класу енергоспоживання холодильника, від кількості компресорів, від фірми-виробника, від додаткових функцій.